Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Brak akceptacji :(
#11
To najlepszym sposobem chyba będzie nauczyć się śmiać z swojej osoby. Aby pokazać im że ich przygrywki nic tobie nie robią.
Pamiętaj oni szukają twojego słabego punktu. Ale co ja tam mogę wiedzieć ;) W końcu miałem podobną sytuacje do twojej.
[Obrazek: 30bl8au.png]
  Odpowiedz
#12
ADRIANUSS Ja się umiem z samej siebie śmiać : ) mam do siebie dystans, wiem, że ideałem nie jestem i nie będę : ) chyba zamiast się tym wszystkim tak przejmować, będę nadal starać się cieszyć życiem takim jakie ono jest :)
Ci którzy Cie wspierają, znają na wylot, a jednak nadal kochają...Gdziekolwiek się znajdujesz, Twój świat tworzą Twoi przyjaciele...♥


[Obrazek: 52a49b2b5a5d8.jpg]
  Odpowiedz
#13
No i tak trzymaj :) Ja tylko chciałem pomóc. Pozdrawiam :P
[Obrazek: 30bl8au.png]
  Odpowiedz
#14
ADRIANUSS Rozumiem i dziękuje : ) wiele dla mnie to znaczy : ) również pozdrawiam : )
Ci którzy Cie wspierają, znają na wylot, a jednak nadal kochają...Gdziekolwiek się znajdujesz, Twój świat tworzą Twoi przyjaciele...♥


[Obrazek: 52a49b2b5a5d8.jpg]
  Odpowiedz
#15
Bądź sobą i olej długim sikiem, to co mówią inni. Znajdź sobie własną paczkę i trzymaj się jej w miarę rozsądku. Poznawaj też nowych ludzi. Ja też miałem pewne problemy, ale swoich kumpli, których się trzymałem miałem całkiem fajnych, a resztę zwykle niszczyłem ciętymi ripostami, w szkole zawsze działało. Można też przeciągnąć grupę na swoją stronę, żeby zmieszać z błotem agresora, metoda bardzo skuteczna. Czasami używałem rąk, ale nie zawsze wychodziło, a skutki są zwykle po nieudanej próbie bolesne. Oczywiście w twoim wypadku potrenowałbym zjednywanie ludzi i cięte teksty z których nie da się nie śmiać, uważaj jednak na lepszych od siebie.
  Odpowiedz
#16
To tak naprawdę nie problem... Zamiast przejmować się zdaniem innych, skoncentruj się na własnym życiu. Jeśli będziesz na siłę starać się o ich względy, popełnisz największy błąd. Co Ci po szacunku ludzi, którzy traktują innych w ten sposób? To nic nie warte towarzystwo... Najlepszą bronią na docinki z ich strony, jest po prostu ich ignorowanie. Im więcej wdajesz się w kłótnie z nimi, tym gorzej. Uśmiechnij się, odwróć i olej, to boli najbardziej ;)

Zajmij się sobą, zawieraj znajomości poza klasą. Za kilka lat stracisz całkowicie kontakt z tymi, którzy dziś tak działają Ci na nerwy. Poza tym, inni zobaczą, że nie masz zamiaru bawić się z prowokatorami w ich głupie gry, pokażesz tym swoją wyższość. Powoli zaczną wyłamywać się jednostki, które stwierdzą, że nie jesteś taka zła, jaką z Ciebie inni starają się zrobić.

Przede wszystkim uśmiechnij się ;) Pokaż, że jesteś pogodną osobą, świat jest piękny, po co się smucić i wyglądać jak siedem nieszczęść. Pozytywni ludzie mają zawsze z górki... Wszystko przed Tobą ;)
  Odpowiedz
#17
Miej wyje***e a będzie Ci dane. :) na mnie ostatnio jakąś plotkę wymyślili, i ta metoda się sprawdziła. Takim frajerom trzeba się śmiać prosto w twarz, i wtedy będzie spokój, bynajmniej u mnie po 2-3 dniach całkowity spokój;) i nie zapominaj ! BĄDŹ SOBĄ ! ;)
A sam jestem z gimnazjum ;) pierwsza klasa heh.
Mam takie samo zdanie jak swordancer :D
Wysyłane z mojego GT540 za pomocą Tapatalk 2
[Obrazek: Kd6SQvD.png]
  Odpowiedz
#18
Dziękuje wam wszystkim!^_^ bardzo mi pomogliście i jestem wam za to ogromnie wdzięczna : D posłucham waszych rad i będę czerpać z życia garściami, nie przejmując się innymi : D Arigatō gozaimasu!!!(Bardzo dziękuję.) o(^∀^)o
Ci którzy Cie wspierają, znają na wylot, a jednak nadal kochają...Gdziekolwiek się znajdujesz, Twój świat tworzą Twoi przyjaciele...♥


[Obrazek: 52a49b2b5a5d8.jpg]
  Odpowiedz
#19
Po weekendzie napisz jak poszedł pierwszy dzień w szkole ;)

Wysyłane z mojego GT540 za pomocą Tapatalk 2
  Odpowiedz
#20
Dobrze^_^ : D
Ci którzy Cie wspierają, znają na wylot, a jednak nadal kochają...Gdziekolwiek się znajdujesz, Twój świat tworzą Twoi przyjaciele...♥


[Obrazek: 52a49b2b5a5d8.jpg]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości