Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Brak ikonki czatu
#1
Zauważyliście , że nie ma ikonki czata ? . czy tylko u mnie nie ma tej ikonki ?
[Obrazek: Dziwne-1348492759.jpg]
#2
U mnie też nie ma, ciekawe czemu...

#3
Nie ma tych ikonek, ponieważ zamykamy powoli projekt czata w osobnej domenie.
W zamian powrócimy do shoutboxa, nad którym pracujemy w chwili obecnej.
Do tego czasu niektóre funkcje na forum mogą nie być dostępne, lub nie będą poprawnie działać.

Czat nie wzbudził jednak specjalnego zainteresowania wśród użytkowników forum,
a jego utrzymanie wiąże się dla nas z dodatkowymi kosztami.
Zdecydowanie częściej wykorzystywany był Shoutbox na dole forum do którego
niedługo wracamy.

:)
#4
(24.09.2012, 15:56)admin napisał(a): Nie ma tych ikonek, ponieważ zamykamy powoli projekt czata w osobnej domenie.
W zamian powrócimy do shoutboxa, nad którym pracujemy w chwili obecnej.
Do tego czasu niektóre funkcje na forum mogą nie być dostępne, lub nie będą poprawnie działać.

Czat nie wzbudził jednak specjalnego zainteresowania wśród użytkowników forum,
a jego utrzymanie wiąże się dla nas z dodatkowymi kosztami.
Zdecydowanie częściej wykorzystywany był Shoutbox na dole forum do którego
niedługo wracamy.

:)
Bardzo cieszę się , że powróci shoutbox i zdaję sobie jak drogie jest utrzymanie drugiej strony . Fakt , że czat świeci pustkami .
I jeszcze zauważyłem , że czat miał takie drobne problemy techniczne .
#5
Moim zdaniem shoutbox jest o wiele lepszy niż czat na osobnej stronce :)
[Obrazek: 3aa6a412f2f8c5f15ec9f5f23f4da4ac.png]
The strength is in the warrior, not in the weapon
#6
To już koniec czata ? :placz

Jest możliwość aby włączać go w okresie wakacyjnym ?
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
#7
Tak to będzie już koniec czata. Na chwilę obecną nie przewidujemy włączenia go na okres wakacyjny itp.
Jak już wspomniałem zastąpi go Shoutbox, który ma identyczną rolę, a dostępny będzie na stronie głównej forum.
#8
Adminie czy czat czasem nie zamulał trochę serwera ? , bo jak na niego wchodziłem to bardzo wolno się ładował czat. A często na niego wchodziłem.
#9
Nie, nie zamulał. Działał poprawnie.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości