Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Buhay - Moderator
#1
Witam,
mam przyjemność ogłosić, że w dniu dzisiejszym nasz kolega Buhay otrzymuje rangę
pełnoprawnego moderatora forum.

Buhay - bardzo dziękuję w imieniu wszystkich członków
obsługi forum za wkład i zaangażowanie jak również za dbanie o jego merytoryczną stronę.
Myślę, że awans do rangi moderatora jest w pełni zasłużonym i wypracowanym wyróżnieniem.

:)
#2
Oj tak, zasłużyłeś sobie chłopie!
I tu nawet nie ma o czym dyskutować, właściwy człowiek na właściwym miejscu ;)
Gratuluję.
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

#3
Należało Ci się ;) Gratulacje !

Wysyłane z mojego LG GT540 za pomocą Tapatalk 2
[Obrazek: Kd6SQvD.png]
#4
Gratki ode mnie i od taty również.:)
#5
gratuluje i powodzenia kolego! :)
#6
Gratulacje Brawo . Jak widać - rozwijanie potęgi umysłu nieuchronnie prowadzi do awansów :).
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
#7
Gratulacje. Twoje posty naprawdę się świetnie czyta :) Właściwy człowiek na właściwym miejscu.
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
#8
Gratulacje :)
#9
:-) Gratuluje i jednocześnie przypominam o konieczności przeczytania mojego tekstu.
#10
Gratulacje! :)


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Monoceros - Nowy Junior Moderator da Vinci 14 7 098 21.09.2014, 10:54
Ostatni post: Monoceros
  Motaro - Moderator da Vinci 14 7 012 21.11.2013, 20:36
Ostatni post: Koniak
  Jarusrogus - nowy Junior Moderator da Vinci 13 6 805 06.08.2013, 22:58
Ostatni post: Signal
  Jarusrogus - Moderator da Vinci 12 6 788 29.05.2013, 23:06
Ostatni post: Jarus
  Diablo09 - Moderator da Vinci 11 6 511 30.03.2013, 09:58
Ostatni post: Diablo09

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości