Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Być jak Rebecca2001
(04.03.2011, 03:29)rebecca2001 napisał(a): ...TO NIE JESTEM JA ... rozumiesz , ktoś się za mnie podaje...

hmm.. być może...

Ale zapytam jeszcze raz ponieważ skupiłaś się bardzo na spawie FB.
Czy uważasz się za osobę tolerancyjną Agnieszko?

Powiedz - czy uważasz się za osobę tolerancyjną?

... naprzód podaj definicję tolerancji abyśmy mówili o tym samym ... przyjmę Twoją bowiem moja może być nieco ekwilibrystyczna ... :):):) ... i mogę -jak tu ktoś zauważył "pisze niezrozumiale" - być niezrozumiana albo źle rozumiana ...

... też może być tolerancja ale w jakim sensie - z uwzględnieniem tzw głębi tonalnych , innerbevell , z niuansami czy bez , nie ma prostej definicji ...
może być prawna ... też ... sprecyzuj
Skoro jest to temat dotyczący głównie Rebeki, pozwolę zadać sobie pytanie...
*Otóż, czy masz jakieś problemy z rozszyfrowaniem mojego nicku? Nigdy nie potrafisz go napisać poprawie, gdyby ktoś Twój przekręcił zaraz wyleciała byś z jakimiś durnymi kodeksami, konstytucjami itp...

*Niemal w każdym poście usiłujesz wepchać jakieś cytaty i jakieś zdania z prawa? Robisz to celowo? Chcesz sprawdzić Administracje? Usiłujesz na siłę dostać bana? Czy może to jakiś zakład z jakąś koleżanką na najwięcej wrogów na forum

Proszę jeszcze o jedno, jeśli w odpowiedzi na tego posta znowu masz zamiar przekręcić mój nick oraz gadać o jakiś konstytucjach itp... To nie odpowiadaj.
Dalsza rozmowa w tym wątku nie może być kontynuowana.
Przepraszamy.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości