Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Było : Wielkie Świąteczne Free - szukam sponsorów
#1
Exclamation 
Witajcie odjechani i chomikowi maniacy.

Jak wiecie, już nie długo bo za 2 miesiące mamy "Boże Narodzenie". Z tego właśnie powodu organizuje "Wielkie Świąteczne Free"
Ale jak to w każdym dużym free, poszukuje sponsorów na ten magiczny dzień.

Dlaczego warto być sponsorem?
Moje free będzie bardzo chuczne, reklamy będe rozsyłał po wszystkich chomikach już za 2 tygodnie!, więc chętnych osób będzie bardzo dużo.

Free będzie na całego chomika więc chomikując Wasze pliki wy również otrzymacie punkty. Do 24 Grudnia sporo czasu, ale za zbieranie punkcików trzeba się wziąść już teraz.

Sponsorów nigdy za wiele, a pomagając mi możecie wybić się nad naszą koleżanką "gosialima" która nazywana jest królową konkursów.
Zależy mi na daniu frajdy wielu ludzią którzy nie mają za dużo transferu a w ten magiczny dzień będą mogli za darmo pobrać dosłownie wszystko.

Na dzień dzisiejszy mam już 5 sponsorów na ok 700GB, więc pula ciągle rośnie.
Pamiętaj! - każda kwota jest dobra, tu nie chodzi o polularność a o danie radości innym.

Zainteresowany współpracą?
Jeśli tak pisz do chomika B0hazard, GG-12828921, e-mail [email protected], lub [email protected]

Na pewno odpiszę, jeśli masz jeszcze jakieś ciekawe pomysły wal śmiało!
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Proszę o free transfer do chomikuj Mirek Sawler 7 3 562 10.12.2017, 20:50
Ostatni post: Mirek Sawler
  Nieśmiertelny - prośba o free Nieśmiertelny 4 2 415 13.04.2017, 22:18
Ostatni post: Robotox
  MrPsycho daje free. MrPsycho 33 10 266 30.11.2015, 21:27
Ostatni post: MrPsycho
  3GB FREE dla każdego indywidualnie na cokolwiek zechcesz! Robotox 1 2 314 25.09.2015, 19:43
Ostatni post: Robotox
  codziennie 30-40 GB FREE ashlynn 0 1 565 25.09.2015, 07:08
Ostatni post: ashlynn

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości