Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


CB radio
#1
Bardzo dziękuję panu administratorowi za tak szybką i konkretną reakcję. Pańska notka pozwala mi więc pomóc innym, zainteresowanym tematem CBradia. Oto link adresowy do mojego bloga w tym właśnie temacie:

CBradio dla początkujących - kilka prostych porad
Wiem, że z tego adresu "odjechani" mnie tam odwiedzono. Jest taki licznik, wskazujący wiele rzeczy. Może ci odwiedzający podpowiedzą mi, co by jeszcze dopisać, uzupełnić, poprawić... aby lepiej mogło służyć potrzebującym.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Radio internetowe i moja strona Karrts 0 1 922 11.02.2012, 20:15
Ostatni post: Karrts
  Radio internetowe - music4u Karrts 1 2 070 17.12.2011, 21:31
Ostatni post: B0hazard

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości