Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


CSW- Centrum sztuku Współczesnej-opinie
#1
Witam
Mam do was pytanie dotyczące odwiedzić w Zamku Ujazdowskim, Centrum Sztuki Współczesnej, pojawiłem się
tam tylko dlatego że musiałem,po prostu muszę napisać recenzję na temat danej wystawy w Warszawie.

Chciałem czegoś się dowiedzieć, by mieć o czym pisać, ale można powiedzieć, że mało się
dowiedziałem, nic ciekawego tam nie zobaczyłem. Oglądałem prace Cattelana, ale było ich dosłownie 7, nie wiem
czemu tak mało, po prostu się zawiodłem, 7 prac, to chyba żart, a na koniec dowiedziałem się że jakieś pracę
Castellana są w innym miejscu, co napisali bardzo małym druczkiem.
Nie wiem dosłownie nie wiem o czym pisać, na wystawie nie było nic ciekawego, żałuje że nie poszedłem do Zamku Królewskiego gdzie na pewno było by więcej prac.
Czy ktoś z was odwiedził jakąś wystawę by mógł mi coś doradzić, co odwiedzić.?
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  PolskiBus.com wasze opinie i doświadczenia. Baron 18 3 677 23.05.2016, 11:58
Ostatni post: suena

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości