Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Cherri Bomb
#1
Ostatnio wpadłem na ciekawy zespół i pomyślałem sobie że się z wami podzielę. Mowa tutaj o Cherri Bomb
[Obrazek: Cherri_Bomb_cherri_bomb_31190986_960_640-1384893660.jpg]

Zespół założony w 2008 roku(w Los Angeles) przez 4 kobiety:
* Nia Lovelis – perkusja, wokal
* Rena Lovelis – bass, wokal
* Miranda Miller – gitara rytmiczna, klawisze, wokal
* Julia Pierce – gitara prowadząca, wokal (2008–2013)

I nowy członek zespołu od 2013 wzamian za Julie Pierce:
* Casey Moreta – gitara prowadząca, wokal (2013–do teraz)

Zespół grający głównie Rock/Alternative wg. mnie jest po prostu świetny. Nie pamiętam kiedy ostatni raz muzyka konkretnego zespołu tak mnie wciągnęła :) Poniżej macie kilka utworów... Sami oceńcie :)


  Odpowiedz
#2
Dziewczyny rzeczywiście są bombowe! Dzięki za tę muzyczną perełkę ;)
Swoją drogą jest to chyba pierwszy damski zespół grający alternative rock, który zdarzyło mi się spotkać od dłuższego czasu Mysli
Free Your Mind!
  Odpowiedz
#3
(03.11.2013, 12:45)Olka napisał(a): Dziewczyny rzeczywiście są bombowe! Dzięki za tę muzyczną perełkę ;)
Swoją drogą jest to chyba pierwszy damski zespół grający alternative rock, który zdarzyło mi się spotkać od dłuższego czasu Mysli

Ja ogólnie w swojej "kolekcji" mam masę zespołów Rockowych i Metalowych, ale typowo damskiego jeszcze nigdy nie słyszałem :) One widać radzą sobie bez problemu a muzyka jest świetna :)
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości