Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Chomiczkuj.pl
W 1 poście był link ale go nie ma nie wiem czego.
Reg. punkt 3
A podasz tego linka na pw do mojego profilu ?
Już wysłałem.
Ciekawi mnie czy będą jakieś aktualizacje.
Reg. punkt 3
Można również prosić o link na PW ?
A jak wczytać listę chomików ?
Ja bym na waszym miejscu nie używał tego bota. Nie ma on licencji, a jak ktoś wyłapię bana na chomikuj to zacznie się płacz.
Chomik: YouTube | Portfolio deviantART

Cmpro też jest wykrywalny a bana za niego nie ma więc nie strasz aż tak :P
Ja go będę używał na innym koncie nie głównym, na którym nie opłaca mi się kupować płatnych. :D
W pliku baza.txt wstaw swoją listę, ale program i tak będzie szukał nowych chomików.
Reg. punkt 3
(02.08.2012, 19:49)saturas napisał(a): Cmpro też jest wykrywalny a bana za niego nie ma więc nie strasz aż tak :P
Cmpro ma licencję i o ile się nie mylę. Więc nie dostaniesz za niego bana.
Chomik: YouTube | Portfolio deviantART

Ja też bardzo proszę o link do bota na pw ;)

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości