Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Chomik Exploler?
#1
Dobra to stwórzmy wątek, który podsumuje to co byśmy chcieli zobaczyć w tymże programie.
Niedostępny
  Odpowiedz
#2
Dobra, już wiem o co Tobie chodzi Haha ChomikExplorer rozumiałem jako abonament na chomika Haha
A co do samego programu...
-Łatwe edytowanie opisu wielu plików (jest np, 20 plików w folderze i do wszystkich dodać np. obrazek bez tysiąca kliknięć myszką)
-Bot do rozsyłania reklam OdjechaniMessenger ;)

Więcej mi nie trzeba.


  Odpowiedz
#3
Generator, który przyspieszy wykonywanie opisów np. filmów.
Niedostępny
  Odpowiedz
#4
Najpierw zajmij się Odjechani Messengerem tak jak zawsze ci mówiłem. Potem zajmiesz się explorerem bo to już wyższa zabawi i trzeba poznać 90% kodu chomikuj.
  Odpowiedz
#5
Odjechani Messenger...
To ma być spamer program na chomiku?
Jak by ci się udało, jak kiedyś metisowi to uchylę czapkę z głowy ;)
[Obrazek: aG8bM6P.png]






  Odpowiedz
#6
Jest już chomiczkuj przydałyby się inne opcje w programie..
Dobry generator opisów z możliwością własnego edytowania.
  Odpowiedz
#7
Ale tamten bot jest płatny i lekko zbugowany, a ten byłby darmowy dla forumowiczów. Moim zdaniem dużo łatwiej jest stworzyć takiego bota, ktòry będzie tylko wysyłał reklamy, niż program z eksploracją plików, który będzie wymagał zakodowania wielu funkcji.

(04.07.2015, 16:46)Suicider napisał(a): to uchylę czapkę z głowy
Tą z awatara? Haha


  Odpowiedz
#8
Darmowy dla forumowiczów...
Hehe, a cóż znaczy termin forumowicz? Osoba posiadająca konto?
Naleci się ludzi, że hej jak o tym usłyszą.
I nie wierzę, że Andro będzie go za darmo tu rozprowadzał, szczególnie że będzie przy tym ,,trochę'' roboty.
Co do czapki.... Specjalnie tak napisałem by pasowało, ale raczej Włóczykija nie będę poprawiał w PS ;)
[Obrazek: aG8bM6P.png]






  Odpowiedz
#9
  Odpowiedz
#10
Zrobienie takiego prostego bota do rozsyłania wcale nie jest takie proste jak się wydaje :) Także opłata musi być adekwatna, zależy też ile sztuk udałoby się sprzedać.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości