Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


ChomikBox
#1
Witam,nie wiem czy ten temat jest,czy był poruszany.Ale mam problem z programem Chomikbox. Gdy ściągam pliki o dużych rozmiarach,to w połowie mi się zamyka program,który informuje mnie o jakimś problemie aplikacji i program się wyłącza.Tak jest za każdym razem.Prozsę o pomoc
  Odpowiedz
#2
Podaj zdjęcie błędu.
A mniejsze pliki normalnie pobiera?
  Odpowiedz
#3
Po pierwsze napisałeś to w złym dziale, po drugie nie jesteśmy wróżkami, podaj wersje CHB, przeinstaluj go a jeśli
problem dalej występuje podaj kod błędu (jeśli taki masz) bądź zrób screena kiedy program Ci się wykrzaczy.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości