Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Chomikowe rozmowy - bot v1.1
#1
Widziałem gdzieś dyskusje na temat tego bota. Udało mi się wyszukać wersji bez konkursu ale za to z hasłem na archiwum.Jeśli chcecie to macie go TU.
[Sygnatura usunięta przez moderatora.]
  Odpowiedz
#2
Może jakiemuś szczęśliwcowi uda się złamać hasło :D
Szkoda zachodu na to, w dodatku po ostatnim wyłączeniu przelewów to nie ma zbytnio sensu.
[Obrazek: aG8bM6P.png]






  Odpowiedz
#3
Daj na PW link do download ;)

sorry nie zauważyłem ;d
Codziennie nowości filmowe, Seriale TV, Gry PC, Bajki i wiele innych
Wejdź do chomika
  Odpowiedz
#4
Jak złamiecie hasło napiszcie do mnie :D
  Odpowiedz
#5
Widziałem już kiedyś tego bota. Autor prezentował jego działanie na YouTube. Później na jego temat nastąpiła cisza.
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#6
Na serwisach z których pobiera się bota można zarobić. Nie podawajcie tam swoich numerów bo stracicie pieniądze z konta.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Chomikowe rozmowy - dopuszczalna długość kodu erasmus2014 7 2 451 01.03.2015, 22:51
Ostatni post: Swordancer
  Pliki dostępne za chomikowe punkty KruchyFix 17 7 278 08.08.2011, 17:43
Ostatni post: dominikaa78
Information Ile kosztują chomikowe punkty? adam-as 6 5 697 14.05.2011, 23:31
Ostatni post: adam-as

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości