Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Chomikuj blokuje reklamowy SPAM
#1
Star 
Dzisiaj ku mojemu zdziwieniu, przy codziennym rozsyłaniu zaproszeń (banerów reklamowych) w chomikBox-e moim oczom ukazało się okienko:

[Obrazek: antyspam.jpg]

Próbowałem dalej, na innych kartach ale nic się nie zmieniło. Po kliknięciu przycisku "wyślij" ukazywało się ponownie okno z wpisaniem kodu. Ułatwili nam życie......nie mówię :-/
#2
No to faktycznie zalatwili nas na cacy jak nie wiem co.Teraz to bedzie pisania.
#3
Przy dużej liczbie wysyłanych reklam zawsze pokazuje się kod do przepisania. Istnieje to odkąd pamiętam.
Przepisujesz kod i reklamujesz się dalej.
[Obrazek: 98687577.jpg]
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
"You think you know me..."


#4
Cytat:przy codziennym rozsyłaniu zaproszeń w chomikBox-e
Miałeś na myśli rozsyłanie banerów w chomikowych rozmowach czy źle cię zrozumiałem?
#5
Hehe to chyba się pokazuje jak za dużo wyślesz bo ja czegoś takiego nie miałem jeszcze
#6
(22.02.2011, 12:52)mabud73 napisał(a): Dzisiaj ku mojemu zdziwieniu, przy codziennym rozsyłaniu zaproszeń (banerów reklamowych) w chomikBox-e moim oczom ukazało się okienko:

Pewnie miałeś na myśli CHR (czyt. Chomikowe Rozmowy)

To jest zabezpieczenie antyspamowe.
Było, jest i będzie.
Pojawia się przy szybkim wklejaniu w CHR komentarzy (czyt. spamu)

Jak się tego pozbyć?
Wpisać kod z obrazka i kliknąć w 'Wyślij'
I jedziesz dalej.
#7
Dziękuję wszystkim za pomoc. Temat można uważać za zamknięty. Pozdrawiam.


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  chomikuj chce mi usunąć 2TB plików!!! problem 17 6 402 23.04.2020, 13:25
Ostatni post: strm
  Legalne udostępnianie plików z prawami autorskimi na chomikuj Robotox 6 2 992 08.09.2017, 15:53
Ostatni post: Swordancer
  Ulepszenia na chomikuj.pl Karol 2 5 594 25.10.2014, 17:46
Ostatni post: Robotox
  Nowa opcja na chomikuj.pl bogdanbig 2 4 932 20.10.2014, 16:57
Ostatni post: Robotox
  1 000 000 000 plików na Chomikuj.pl Baron 8 6 754 23.08.2014, 22:06
Ostatni post: Robotox

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości