Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Chomikuj.pl Król wśród polskich piratów
#1
Za górami, za morzami, w dalekim kraju nad Wisłą naród jak ściągał, tak ściąga. Jakie serwisy z nielegalnymi plikami są w Polsce najpopularniejsze? Wirtualne Media podają wyniki Megapanelu Gemiusa za październik 2011 roku. Wśród serwisów z plikami prym wiedzie Chomikuj.pl, który mial 5 585 092 użytkowników i 123 258 769 odsłon. Za nim znalazł się Kookos.net z 966 904 użytkownikami, a następnie Djoles.pl, Ulub.pl i słynący z naciągania internautów Pobieraczek (który ma ponad 600 tys. użytkowników).

Więcej można poczytać tu:
Skąd Polacy najczęściej pobierają.
[Obrazek: Nwc7AWP.png]
Sygnatura wykonana przez: Rafal07000
  Odpowiedz
#2
5 000 000 użytkowników?!? Robi wrażenie... A co do pobieraczka, to ja się dziwię tym 600 tysiącom użytkowników, że są aż tak naiwni. Ja, mimo że obeznana w internecie nie jestem, to od razu domyśliłam się, że to jacyś naciągacze i oszuści. Kto normalny w celu udostępniania plików domaga się od pobierających nazwiska, miejscowości, numeru domu? Tylko ten, kto ma zamiar później wykorzystać te dane. Swoją drogą to ten artykuł to taki instruktaż dla początkujących "piratów": mają podane niemalże na tacy strony, z których można ściągać pliki. :-)
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  chomikuj chce mi usunąć 2TB plików!!! problem 17 6 402 23.04.2020, 13:25
Ostatni post: strm
  Legalne udostępnianie plików z prawami autorskimi na chomikuj Robotox 6 2 986 08.09.2017, 15:53
Ostatni post: Swordancer
  Ulepszenia na chomikuj.pl Karol 2 5 591 25.10.2014, 17:46
Ostatni post: Robotox
  Nowa opcja na chomikuj.pl bogdanbig 2 4 901 20.10.2014, 16:57
Ostatni post: Robotox
  1 000 000 000 plików na Chomikuj.pl Baron 8 6 748 23.08.2014, 22:06
Ostatni post: Robotox

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości