Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Chrome - płynne przewijanie
#1
Obecnie w przeglądarce Google Chrome nie jest zimplementowana funkcja płynnego przewijania. Jeśli włączy się ją przez "about:flags", to niestety, przynajmniej na moich dwóch komputerach nie działa.

Polecam wszystkim to rozszerzenie. Naprawdę poczujecie się inaczej przy przewijaniu stron internetowych za pomocą tej przeglądarki. Gorąco polecam!

Dopóki Google nie wprowadzi tej funkcji jak należy, to warto skorzystać tak samo jak z Adblocka.

Pobierz rozszerzenie
  Odpowiedz
#2
Hm.. nigdy mi to jakoś nie przeszkadzało ale faktycznie scrolowanie z tym rozszerzeniem stało się przyjemniejsze.
Muszę się przyznać że nawet nie zauważyłem że Chrome nie ma płynnego przewijania :P.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Google Chrome - przywracanie języka polskiego. adam-as 8 53 505 20.05.2019, 12:43
Ostatni post: Joanna Prędki
  Google Chrome - zacina się dźwięk na YT - rozwiązany! Swordancer 1 6 176 18.02.2014, 23:37
Ostatni post: Swordancer
  Nowa wersja Google Chrome (Wideo) Marszal 1 2 011 09.03.2011, 21:38
Ostatni post: Karol

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości