Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Co daje Wam największą przyjemność - dawanie czy dostawanie prezentów?
#11
Wole dostać :) nie no dawanie też jest fajne ale zazwyczaj daję pieniądze niż późnej oglądać w grupie na fb że ktoś sprzedaje mój prezent;p
  Odpowiedz
#12
Bez zbędnego przedłużania, mówiąc konkretnie I to I to sprawia mi przyjemność. Jeśli mogę zobaczyć uśmiech dziewczyny wręczając jej prezent jest to dla mnie najlepsze podziękowanie, przypuszczam, że na odwrót również to działa ;) Tak więc myślę, że wybieranie jest zbędne.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Internet daje i zbiera. Jarus 7 3 168 16.03.2014, 02:28
Ostatni post: skrzypas

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości