Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Co daje prowadzenie bloga?
Witam!
Jak już kiedyś pisałem lubię gotować. Dlatego też chciałbym założyć kulinarnego bloga.
I mam kilka pytań.

Co daje prowadzenie bloga?

Czy prowadzenie bloga jest płatne?

Jakie serwisy polecanie?
łɐʍoɹıʍɐz ʇɐıʍś ʎłɐɔ
  Odpowiedz
Blloger.com z domeną MojBlog.blogspot.pl
Cena:Free
Stop pomagania!
  Odpowiedz
E-blogi.pl
www.blogx.pl/
www.blogan.pl/
www.mblog.pl/
pl.manifo.com/zaloz-bloga
www.blogger.com/start?hl=pl

Super jak założysz to może podać namiar z chęcią poczytam.
Oh, I’m not afraid to die for the other kind of love
Take me to church
I'll worship like a dog at the shrine of your lies
I'll tell you my sins and you can sharpen your knife
Offer me that deathless death
  Odpowiedz
lkssignal dla mnie blog jest dużą frajdą :) Jak o czymś myślę lub coś mnie zainteresuje to mam ochotę o tym powiedzieć. I tak powstał mój blog. Nie kosztuje mnie nic i założyłam go na gmailowym bloggerze. Nieskomplikowana forma jak i prowadzenie- to mnie skusiło. Pamiętaj, że dla niektórych blogi to również zajęcie zarobkowe. Wszystko zależy od Ciebie. Powodzenia i daj znać jak już Twój blog powstanie.
[Obrazek: podpis.jpg]
  Odpowiedz
veronique
Na jakiej domenie masz bloga?
łɐʍoɹıʍɐz ʇɐıʍś ʎłɐɔ
  Odpowiedz
blogspot.com
[Obrazek: podpis.jpg]
  Odpowiedz
Tak jak powiedział Michał - blogspot.com. Może i nie ma takich fajnych szablonów jak wordprees, ale za to istnieje możliwość dodawania reklam w blogu (mówimy oczywiście o blogach darmowych. Z tym, że prowadzenie bloga to nie taka prosta sprawa, sama mam dwa i wiem jedno - brakuje mi w tym systematyczności (czytaj Vilandra jest leniwą babą), a prowadzenie bloga tego wymaga.

Wiadomo daje to frajdę, kiedy widzisz, że to co piszesz podoba się ludziom, oceniają Twój blog, klikają w Lubię to i tak dalej, ale zbierając się za tworzenie wirtualnego pamiętnika (bo nie zapominajmy, że tak nazywały się dawne prototypy), to kawał roboty. Musisz pisać o tym co znasz, co lubisz, musisz być oryginalny i na tyle kontrowersyjny lub wszechwiedzący, aby Twoje treści przyciągały czytelników. Po co prowadzić bloga, którego nikt nie czyta?

W kwestii opłacalności - jeśli się przyłożysz a blog będzie popularny możesz zarabiać na nim sprzedając reklamy, uczestnicząc w programach partnerskich itd. W każdym bądź razie zachęcam do wyrażenia siebie i założenia bloga. Jeśli to zrobisz zaprezentuj go nam w dziale Twoja strona.
  Odpowiedz
Pisałem pierwszego posta z przepisem wszedł tata na kompa i nie zapisałem...Puknijsie

Vilandra podaj linka do twojego blogaska.
łɐʍoɹıʍɐz ʇɐıʍś ʎłɐɔ
  Odpowiedz
W sygnaturze Vil są linki do nich. ;)
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
Jaki ja ślepy... Przepraszam ale wcześnie dziś wstałem..
łɐʍoɹıʍɐz ʇɐıʍś ʎłɐɔ
  Odpowiedz