Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Co mam zrobić żeby się do mnie odezwała?
Mam taki problem ze swoją dziewczyną:
Przez tydzień pisze do niej SMS oraz dzwonie do niej, ale ona jakby nic nie reaguje na to... martwię się o nią, żeby sobie coś nie zrobiła... niech mi ktoś napisze pod tym wątkiem co mam dalej robić albo jakich środków mam zastosować...
Jest to dla mnie ważne bo liczy się ona i nie mogę ją stracić, więc pisze do was że pomożecie oraz że wytłumaczycie mi co robię źle a co dobrze i co powinienem dalej robić.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
Może się obraziła. Nie kłóciliście się czasem lub coś? Od tak człowiek nie przestaje się odzywać bez powodu. Napisałeś, że się martwisz o nią itd itp.?
Oh, I’m not afraid to die for the other kind of love
Take me to church
I'll worship like a dog at the shrine of your lies
I'll tell you my sins and you can sharpen your knife
Offer me that deathless death
  Odpowiedz
Pierw powinieneś rozpatrzyć to dlaczego się do ciebie nie odzywa.

Znając życie pewnie się jej znudziłeś, chociaż może przyczyna tkwi gdzieś indziej.
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
To, że się nie odzywa nie oznacza, że się pokłócili lub coś źle powiedział.
Być może dowiedziała się czegoś o Tobie i się jej to nie spodobało.
Poza tym my nie jesteśmy jasnowidzami co do kobiet i powinieneś z lekka opisać nam relacje jakie były między Wami, wtedy łatwiej będzie nam coś Tobie doradzić.

Odpowiedz
Przede wszystkim przypomnij sobie w jakich okolicznościach widzieliście się ostatni raz.
Take me to church
  Odpowiedz
Moim zdaniem musisz porozmawiać z nią w cztery oczy, skoro nie odpisuję na twoje SMS. Ale zastanów się najpierw czy nie uraziłeś jej w jakiś sposób, może nawet nieświadomie.
  Odpowiedz
Ja obstawiam opcję obraziła się i daje Ci na przeczekanie. :D
Take me to church
  Odpowiedz
Idź pod jej okna i zaśpiewaj serenadę. Człowieku wróżkami nie jesteśmy. Nie napisałeś czy się pokłóciliście czy nie, jak się ostatnio rozstaliście. Nic nie wiadomo, więc i ty też się nic nie dowiesz. ;)
  Odpowiedz
Nie masz z nia kontaktu tyle czasu i siedzisz w domu. Ja na Twoim miejscu po kilku godzinach bez odezwu byłbym już u Niej.
  Odpowiedz
A co jeśli ona mieszka 360 km, przecież nie pojadę do niej tak od razu :(
Musiałbym zaplanować wyjazd, kupić bilety, spotkać się z nią czy pójść, do jej domu.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz