Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Co mam zrobić żeby się do mnie odezwała?
Czy to ma coś wspólnego z tym problemem. Pobawię się więc we wróżkę: Zakładam, że piszesz o tej samej osobie. Odmówiłeś i się obraziła, poczuła urażona i w pewien sposób wykorzystana? Albo się zgodziłeś a ona się rozmyśliła a teraz nie che się przyznać? Powiedziałeś, że kiedy indziej i stwierdziła, że ją chcesz wystawić? Powodów może być dużo. Oczywiście mogę się mylić, błądzić ludzka rzecz. No, ale nie napisałeś nic konkretnego...
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] Staram się pisać poprawnie
  Odpowiedz
Kaiselin napisał(a):Czy to ma coś wspólnego z tym problemem.
Moim zdaniem ma, to coś w wspólnego, tym tematem, jak sama pisałaś, to trochę masz w tym racji, co do tego, że ja się zgodziłem, a ona się rozmyśliła, to jest prawda. A co do przedostatniego zdania, to jest dla mnie, tylko jeden powód, porostu nie chce, mnie widzieć na oczy, ani mnie znać, że kiedyś istniałem:(
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
Jeśli to nie jest w jej stylu to rzeczywiście mogło się coś stać. Spytaj jakąś z Jej koleżanek, czy wszystko gra, a najlepiej to jedź do niej, wiem, że to dużo kilometrów, ale chyba jest warte poświęcenia skoro Ci zależy ;) Nawet gdyby prawda okazała się okrutna to będziesz miał jasną sytuację.
  Odpowiedz
Tydzień, temu byłem u niej, jak dojechałem pod wyznaczone miejsce, wtedy napisałam jej SMS, że już jestem na miejscu. Po minucie odpisała, przepraszam nie możemy się spotkać nie mam czasu, a dalej to już ci nie muszę mówić. Sam wiesz, jak to jest, gdy najbliższa osoba wyprowadza cie do wiatru czy, też na bezludną wyspę.
Jeśli bym się zapytał jej koleżanek, jak się czuje, co u niej słychać, to już bym ja nigdy, nie zobaczył.
Zerwała, by zemną wszelki kontakt, a tego bym nie przeżył:(
  Odpowiedz
Jak dla mnie to laska zachowuje się grubo niedojrzale. Może jest ktoś trzeci, o którym boi Ci się powiedzieć? Chyba pozostało czekać, skoro już pojechałeś i próbujesz innych form komunikacji, a ona najzwyczajniej w świecie na to leje. Przynajmniej tak to wygląda po Twoim opisie, ale nie chce osądzać kogoś o kim prawie nic nie wiem ;)
  Odpowiedz
Koniak masz tym trochę racji.Jedynie pozostało mi tylko czekać na nią, mimo że to bardzo boli. Ja ją kocham a ona nie.Do nie czuje miłości,ale ona nie. Mój związek to jakiś, był dziwny,dopiero się teraz przekonałem.
Wierzę, że jest chociaż 5% nadziei.
  Odpowiedz