Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Co na podłogę
#1
<p>Urządzając czy remontując swoje wnętrza z czego robicie podłogi?? Panele, kafelki?? Przeglądam różne aranżacje i zauważyłem że coraz częściej stosowane są panele winylowe. Podobają mi się panele od <a href="https://arbiton.com/panele-winylowe/">arbiton</a>&nbsp;model Baker. Ktoś z Was ma takie panele i może powiedzieć jak się sprawdzają?? Albo może z własnego doświadczenia powiedzieć o plusach i minusach paneli winylowych?</p>
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości