Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Co powiecie na to oszustwo ??
#1
  Odpowiedz
#2
Nic nowego, powszechnie wiadomo ze wśród kalekich żebraków jest sporo takich którzy udają. Tylko mało kto ma „jaja” by to sprawdzić jak ci na filmiku.

Od siebie powiem ze gdybym ja nagrywał ten filmik to byłby dłuższy o jakaś minute, i zawierał probe zjedzenia wózka inwalidzkiego.
  Odpowiedz
#3
Powinni go posadzić na tym wózku na stałe może by się oduczył oszołom oszukiwania i inni też by się zastanowili zanim by próbowali podobnych numerów.
  Odpowiedz
#4
(28.09.2011, 00:25)tonyviroos napisał(a): Powinni go posadzić na tym wózku na stałe może by się oduczył oszołom oszukiwania i inni też by się zastanowili zanim by próbowali podobnych numerów.

Ja bym tak samo zrobił, ale na złość przywiązał bym go do wózka i zepchnął go z górki :(
  Odpowiedz
#5
(28.09.2011, 15:49)Devil napisał(a): Ja bym tak samo zrobił, ale na złość przywiązał bym go do wózka i zepchnął go z górki :(
Bardzo genialne...
Zleciał by z górki, coś by się mu stało a ty byś wylądował przed sądem za takie coś.
  Odpowiedz
#6
E tam, wystarczy przed zepchnięciem dać mu piwa, i już ma prowadzenie pod wpływem :)
  Odpowiedz
#7
Właśnie przez takich oszustów ludzie niechętnie pomagają naprawdę potrzebującym. Z kolei ściągać z wózka każdego, kto nas poprosi o datek Auc. Nie jestem jakoś szczególnie nerwowy, ale jakbym trafił na takiego Gniew, to na drugi dzień mógłby chyba jeździć tym swoim pojazdem bez udawania.
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Oszustwo allegro na 600 zł jaka kara? pandokti 3 3 442 10.01.2014, 20:16
Ostatni post: Olka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości