Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Co skreśla kobietę w oczach faceta?
Tak się zastanawiam z jaką kobietą nie bylibyście się wstanie zejść?
Co takiego w waszych oczach jest nie do przyjęcia w wyglądzie bądź zachowaniu kobiety?

W moim przypadku jest np.
- agresywność
- prowokacyjny wygląd
- powierzchowność
- manipulacji
  Odpowiedz
(03.08.2015, 08:43)Baron napisał(a): W moim przypadku jest np. agresywność.
Wiesz gdyby ta kobieta była agresywna jeszcze w łóżku to może i bym się zastanowił Haha

Ogólnie rzecz biorąc kobiety to istoty złożone, czasami nie da się wykryć czegoś w trakcie związku, bo zaślepia Nas miłość, uczucia i nie potrafimy realnie, oraz trafnie ocenić sytuacji. Trudno też powiedzieć z jaką cechą nie pogodziłbym się, dlatego, że trzeba być też samokrytycznym. Zazwyczaj nie ma takiej cechy której nie można byłoby zmienić, bądź nagiąć, aczkolwiek, jeśli jesteśmy z kimś w związku akceptujemy i wady i zalety. Bez wad, człowiek się nudzi. Żeby nie przeciągać, podam cechę charakteru, która mnie odrzuca trochę od kobiety, a mianowicie: Spokój, tzw mimozowatość wrodzona. Z doświadczenia wiem, że potrzebowałbym raczej kobiety, żywiołowej z twardym charakterem umiejącej postawić na swoim, aczkolwiek potrafiącej też zachować dystans i opanowanie jeśli sytuacja tego wymaga, Mimozom mówię, stanowcze i zdecydowane NIE na starcie.
  Odpowiedz
Neurotyczność też jest trudna do zaakceptowania jeżeli się jej nie okiełznuje.
  Odpowiedz
(03.08.2015, 08:59)Monoceros napisał(a): Zazwyczaj nie ma takiej cechy której nie można byłoby zmienić, bądź nagiąć, aczkolwiek, jeśli jesteśmy z kimś w związku akceptujemy i wady i zalety.

Haha, zależy dla kogo, są gusta i guściki, aczkolwiek nie mówiłem o neurotyczności lecz o żywiołowości i kobiecie z twardym charakterem, która wie czego chce, jest zdecydowana, a to się ma już nijak do neurotyczności.
  Odpowiedz
Przesadna wulgarność i agresywność, feminizm.

Przesadny makijaż, opalenizna, kosmiczny ubiór, fuj... Może nie skreśla, ale odpycha.

Głupota, czyli podstawa podstaw i niestety u niektórych widziana jest już na pierwszy rzut oka.

Arogancja doprawiona nadmiernym przywiązaniem do własnego wyglądu, wywyższanie się, unikam takich kobiet jak ognia, nawet w łóżku (no może nie zawsze :diabel).

Brzydki wygląd, mówię wprost, skreśla ją jako kandydatkę na partnerkę, ale absolutnie nie jako koleżankę. Niestety, ale nie będę udawał, że to działa u mnie inaczej, nie mam na to wpływu, chemia nie zaistnieje, chociaż nigdy nie powinno się mówić nigdy i zdaję sobie z tego sprawę
.
Brak szacunku do samej siebie. Jak kobieta nie ma szacunku do swojego ciała i osoby, brakuje jej niektórych podstawowych zasad moralnych, uciekam, ale to wymaga niestety głębszego poznania.

Kobiety które sypiały z facetami dla kariery i innych dóbr, brzydzi mnie to.

Kobiety biseksualne, nie potrafię pogodzić tej natury ze swoim Ja.

Kobiety które zdradziły poprzednich partnerów, wyjdzie na jaw, koniec, a przynajmniej sam prędzej czy później do tego bym doprowadził, poznając taki fakt nawet już będąc w związku pewnie by się rozpadło. Chodzi wtedy o utratę zaufania.

Uzależnienia od narkotyków i alkoholu, nawet regularne palenie marihuany.

Może więcej innym razem.
¿nʞɔoןɹǝɥs ʎuoןoʍopɐz ǝıqǝıs z śǝʇsǝɾ oɔ ı ou
  Odpowiedz
Mnie odstrasza w pierwszej kolejności gdy kobieta jest wulgarna.
Nie lubię kobiet, które nie dbają o siebie.
Od nosicielek głupoty uciekam.
Manipulantek staram się unikać ( z różnym skutkiem niestety ).
Feministkom w drogę nie wchodzę, wiadomo zawsze "kopniaka w jaja sprzedadzą" chyba,że trzeba pomóc wtargać szafę na czwarte piętro.
Kształt bez formy; odcień bez koloru
Sparaliżowana siła; gest bez ruchu

[Obrazek: Yhk8Q]
  Odpowiedz
Na pewno wulgarna kobieta odstrasza mnie już na samym początku, w sensie przeklina notorycznie, która nadużywa alkoholu, ubiera się nieprzyzwoicie, aż nadto szalona, fałszywa, wredna, która nie panuje nad sobą, nie potrafi i nie chce poprawić swojego życia pod jakimś wymienionym wyżej względem, zdradliwa też nie wchodzi w grę, która liczy na zysk, dobrą zabawę w sposób, który przedstawia ją współczesny świat. Tapeciara, która nadto dba o siebie o swój makijaż, kobieta wyuzdana to chyba na pierwszym miejscu, arogancja, zbytnia tolerancja, można by pisać i długo na ten temat myśleć, ale tak czy inaczej przy każdej z takich kobiet towarzyszy głupota, brak zdrowego myślenia.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
Mój bliski kolega dowiedział się, że oglądam czasem filmiki tutaj [CIACH] (przyłapał mnie) Czy jestem w jego oczach skreślona?
  Odpowiedz
(03.08.2015, 15:35)Swordancer napisał(a): Przesadny makijaż, opalenizna,
Makijaż rozumiem, ale opalenizna? Masz na myśli solaryjną, czy każdą?
  Odpowiedz
Mam na myśli kobiety wyglądające jakby ktoś podpiekał je na grillu. Solarkę przeżyję, jak jest z umiarem i kobieta wygląda naturalnie, ale jak chce z siebie zrobić mulatkę, to mnie to aż razi.

To jest piękna kobieta, która uciekła z grilla, nie podoba mi się opalenizna absolutnie, chociaż to kwestia gustu:
[Obrazek: tJE3vnB.jpg]

Są kobiety o ciemniejszej karnacji, które ponieważ są takie naturalnie, jest im z tym po prostu do twarzy, te jaśniejsze, które się przesadnie przypiekają, po prostu mają w sobie coś takiego "nienaturalnego". Nie twierdze, że stają się brzydkie, ale na pewno nie jest im z tym do twarzy.

Natomiast to przeżyję:

[Obrazek: U4vaJhn.jpg]

Nie jest blada jak ściana, ale z grilla też nie uciekła i jej odcień pasuje.

W wyjątkowych sytuacjach, są kobiety, którym wyjątkowo jasna skóra dodaje niesamowitego uroku.

[Obrazek: XBxzWBz.jpg]

Jak któraś nie wie, co jej lepiej pasuje, zróbcie sobie fotkę w różnych wariantach i niemal każdy facet Wam odpowie jednomyślnie, co pasuje bardziej.

Może z tym skreślaniem przesadziłem, ale w wielu wypadkach po prostu tego nie ogarniam.

To jest przykład kobiety przed którą uciekłbym na drzewo:

[Obrazek: EHLDBNV.jpg]

Masz solidną odpoweidź Demanufacture, myślę wszystko jasne jak "słońce", no i znów o słońcu mowa.
¿nʞɔoןɹǝɥs ʎuoןoʍopɐz ǝıqǝıs z śǝʇsǝɾ oɔ ı ou
  Odpowiedz