Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Co trzeba zrobić, by zasłużyć na zaufanie drugiej osoby?
Było post na odzyskanie zaufania, więc przyszła pora na zasłużenie zaufania;)
Moim zdaniem trzeba bardzo dużo zrobić w tym kroku, ponieważ jeśli chcemy to zaufanie mieć, to musimy o to wywalczyć, inaczej nie zdobędziemy zaufania;)

Z pewnością spotkaliście się niektórzy, taką sytuacją że musieliście zasłużyć na kogoś zaufanie.Wiem że to nie było proste, ale wy wiedzieliście jak wywalczyć oraz zasłużyć.

Każdemu się to przyda i każdy będzie wiedział jak zasłużyć na zaufanie, dlatego napiszcie, jak wiecie co trzeba zrobić?
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
O zaufanie nie trzeba walczyć, chyba że coś spartoliłeś, to wtedy trzeba jakoś naprawić błąd. Co najwyżej można się o nie ubiegać u osoby która jest nieufna. Zaufanie zwykle buduje charakter danej osoby, trudno jest zaufać komuś kto kłamie lub nie bierze niektórych spraw zbyt poważnie. Zaufanie opiera się na poznaniu i wzajemnych relacjach. Nigdy nie należy darzyć kogoś pełnym zaufaniem, nawet w rodzinie. Myślę ze zaufanie bardziej buduje się stawiając na konkretne kwestie niż ogół.
  Odpowiedz
Swordancer napisał(a):O zaufanie nie trzeba walczyć,
W moim życiu zdarzyło się że musiałem powalczyć o zaufanie koleżanki. i to nie było takie proste. Później gdy zobaczyła moja koleżanka, że walczę o jej zaufanie to mi przebaczyła;)
  Odpowiedz
Przecież napisałem, że walczy się, gdy się coś spartoli. Skoro Ci przebaczyła, to musiałeś u niej sobie nagrabić.
  Odpowiedz
Zaufanie to zaufanie nie ma co się nad tym rozdrabniać wg mnie. Albo jest, albo go nie ma. Zazwyczaj musisz sobie na nie zasłużyć u drugiej osoby lub je powoli starannie wypracowywać. Zwykle żeby ktoś Ci zaufał musi Cię poznać, czy warto powierzyć Ci choć trochę, jeśli się sprawdzisz i pomożesz/doradzisz zacznie Cię obdarzać coraz większym zaufaniem dana osoba. Uważaj też, w kim to ufność pokładasz ;)
  Odpowiedz
Swordancer napisał(a):Skoro Ci przebaczyła, to musiałeś u niej sobie nagrabić.
Nagrabić, to mało powiedziane. Żaden Polak tego nie przeżył co ja;)
  Odpowiedz
W takim razie Hakier, czym się różnią te dwa tematy
(16.01.2014, 17:30)Haker napisał(a):Było post na odzyskanie zaufania, więc przyszła pora na zasłużenie zaufania;)
Założysz jeszcze jeden - jak zdobyć zaufanie?
Odzyskanie zaufania, zasłużenie zaufania, zdobycie zaufania, itd..
Zrażasz kogoś do siebie, tracisz zaufanie tej osoby, a potem zakładasz nowy temat (o tym samym) i oczekujesz, że napisze Ci ktoś instrukcję "krok po kroku" co masz zrobić tym razem.
Jak stracić zaufanie, to sam z siebie wiedziałeś?
Weź, poczytaj swoje tematy, jakie tu zakładałeś. Już mnóstwo razy ktoś odpowiadał Ci na podobne pytanie.
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
Przede wszystkim nie zawieść osoby, która się nam zwierza. Jeśli będziesz dobrym przyjacielem, będziesz cieszył się zaufaniem bliskich ci ludzi. ;)
  Odpowiedz
Trzeba być po prostu sobą i nie bawić się w aktora filmu pod tytułem: "Jak zdobyć zaufanie".
Nie rozmawiam za pomocą czatu i PW.
  Odpowiedz