Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Co wybierasz i dlaczego?
#1
Gdybyś miał coś do wyboru z poniższych rzeczy, co byś wybrał i dlaczego.
[Obrazek: 1234-1353593260.jpg]
  Odpowiedz
#2
Niewidzialność.
Robiłbym przekręty na największą skalę, a może nawet dzięki temu spotkałbym Lizzy Hale <3 :D
  Odpowiedz
#3
Ja bym wybrał latanie, ponieważ mógłbym zwiedzić wiele ciekawych miejsc nie płacąc za przejazd :) Bycie niewidocznym ? Bez sensu chyba że dla kogoś kto lubi kraść :D
[Obrazek: Kd6SQvD.png]
  Odpowiedz
#4
Ja chciałbym być niewidzialny najbardziej :)
Chociaż latanie też mógłbym wziąć pod uwagę.
[Obrazek: aG8bM6P.png]






  Odpowiedz
#5
Niewidzialność! Łuhuhuhuhuhuh :D Działo by się. :D Bym pojechał na mecz Realu za darmo. :)
  Odpowiedz
#6
Odmłodzenie o 10 lat. Haha Nie to, żebym była już taka stara, ;) myślę raczej o cofnięciu się w czasie o 10 lat. Dziś akurat z przyjaciółką wspominałyśmy stare dobre czasy liceum i doszłyśmy do wniosku, że z chęcią przeżyłybyśmy to jeszcze raz. W dodatku byłabym bogatsza w 10 lat wiedzy i doświadczeń, więc byłoby mi łatwiej. A ile książek mogłabym przeczytać mając na to 10 lat więcej! Haha
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dlaczego w Polsce jest źle? amb00 0 958 31.12.2016, 13:32
Ostatni post: amb00
  Dlaczego jest tak mało kobiet w 1 z 10? amb00 0 874 06.11.2015, 20:26
Ostatni post: amb00
  Dlaczego choinka nie jest głodna ? WazzUp 6 1 971 30.12.2013, 19:34
Ostatni post: B0hazard
  Dlaczego faceci są najlepszymi kucharzami ?? WazzUp 2 2 747 06.10.2012, 09:23
Ostatni post: WIDMO29
  Dlaczego taka moda? Sonne 4 2 733 07.02.2012, 19:58
Ostatni post: adam-as

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości