Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Co zrobić aby byc słynnym sportowcem ?
#1
Siema

Tak jak w temacie . Co zrobić aby być słynnym sportowcem ? ...
Bo ja mam styl zupełnie z innej bajki .
  Odpowiedz
#2
Przede wszystkim pojawia się pytanie w czym jesteś dobry?
  Odpowiedz
#3
W czym jestem dobry ...

Chce iść na boksera
Bo ja mam styl zupełnie z innej bajki .
  Odpowiedz
#4
To może warto zacząć od jakiejś sekcji bokserskiej.
Jeżeli masz takową w mieście to się zapisz i trenuj, u nas dzieciaki w wieku 12 lat wyjeżdżają już na zawody a wierz mi mieszkam w dziurze zabitej dechami.
  Odpowiedz
#5
Napisz Skąd pochodzisz, gdzie mieszkasz ile masz lat i jakim funduszem operujesz...
[Obrazek: sygna4-1380474153.png]

Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.


  Odpowiedz
#6
Najważniejsze to trzeba mieć talent.
  Odpowiedz
#7
No to ja zaczne tutaj mowic .
1. Trenowac i chodzic na treningi
2. kupic doskonały sprzet i trenera
3. isc na siłownie.
4.Fundusze ,.,
5.Pozniej isc na Turniej Boksu Albo cos.
6. Trenowac Trenowac !!
  Odpowiedz
#8
Przede wszystkim dieta.
Zapisz się do jakiejś szkoły bokserskiej a tam tylko od Ciebie będzie zależało czy nadajesz się do tej roboty czy nie.
Trener sam będzie wiedział czy będzie z Ciebie prawdziwy bokser czy tylko taka mała pszczółka Maja.
W szkole bokserskiej będziesz chodził na treningi - takie szkoły w Polsce zazwyczaj są darmowe.
Tam nauczysz się diety. Dużo rozmawiaj z trenerem bo to od niego masz się nauczyć jak zostać prawdziwym bokserem.
Twój trener też kiedyś był bokserem ale wiek lub kontuzje nie pozwalają mu już na kontynuację kariery.
Szkoły co sezon organizują turnieje z udziałem najlepszych. Jeśli będziesz się starał do dostaniesz się na turniej bokserski.
Tam albo wywalczysz medal albo nie ale zawsze opuszczaj turniej z podniesioną głową i wyciągaj wnioski.
Jeżeli turniej się nie powiedzie to zastanów się co źle zrobiłeś i popraw swoją taktykę aby później nie popełniać podobnego błędu.
Dzięki turniejom stajesz się szybszy i silniejszy oraz pokonujesz coraz lepszych przeciwników aż stajesz do mistrzostw Polski.
Im będziesz lepszy tym szybciej ukończysz szkołę i tym szybciej odnajdzie cię Twój menadżer z którym podpiszesz umowę dzięki której będziesz walczył o prawdziwe złote medale i o pieniądze.

Nie zapominaj jednej rzeczy. Na treningi chodzą ludzie z zamiłowania do boksu ale również tacy z przypadku bo nudzą się w domu.
Uważaj na nich. Jeżeli zaproponują Tobie wyskok na piwko czy papieroska to wymyśl jakąś historyjkę i idź prosto do domu.
Wiem co mówię bo znam kolesie który po treningach chodził na piweczko i jego kariera bokserska skończyła się pod monopolowym.
Same treningi to nie wszystko ale całej reszty dowiesz się od trenera - on zawsze wie lepiej od Ciebie, słuchaj go a zajdziesz daleko.
Odradzam siłownię w takim stylu jak jest to ogólnie przyjęte. Od trenera dowiesz się jakie ćwiczenia masz wykonywać a jakich masz unikać.
To tyle.
  Odpowiedz
#9
Trzeba brac duuuużo anabolików i pić wódę :P:P:P
  Odpowiedz
#10
(19.06.2011, 19:08)pietrek napisał(a): Trzeba brac duuuużo anabolików...

Za takie coś zamiast zostać bokserem możesz dostać w gębę od trenera i więcej się u niego nie pokazywać.
Za anaboliki możesz zostać zdyskwalifikowany do końca swojej ledwo rozpoczętej kariery.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak zrobić 7 kilogramowego Kit Kata videoporadnik spryciarze.pl kubi120 2 3 823 04.11.2011, 19:12
Ostatni post: Karol
  Jak zrobić świece dymną-Videoporadnik Spryciarze.pl MaTTi_VNM 2 3 919 16.07.2011, 18:47
Ostatni post: Imcoran
  Jak zrobić maszynkę do waty cukrowej-Videoporadnik MaTTi_VNM 4 5 169 17.04.2011, 15:58
Ostatni post: kubi120

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości