Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani,com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera.

Strona Odjechani.com.pl wykorzystuje pliki cookies, pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Co zrobić z oszczędnościami?
#1
No właśnie - co? Niech leżą w banku lub w skarpecie, na lokacie czy w coś je zainwestować, jak uważacie? Niektóre pomysły pewnie będą ryzykowne, ale jestem na nie otwarty.
  Odpowiedz
#2
Możesz zainwestować w złoto. A jak masz tego więcej, to możesz pokusić się o założenie własnej firmy(oczywiście w jakimś normalnym kraju). Wsadzanie wszystkiego do banku może być ryzykowne z tego względu: http://rekinfinansow.pl/konfiskata-pieniedzy-bank/

  Odpowiedz
#3
Zgadzam się z przedmówcą. najlepiej jest inwestować. Mamy wiele możliwości inwestowania i inwestując pieniądze możemy więcej zyskać niż wkładając je na jakąś lokatę w banku. Można coś kupić i sprzedać drożej, jak przedmówca pisał zainwestować w złoto, można również (choć wymaga to też codziennego śledzenia rynku) inwestować w walutę. Zawsze przychodzą takie momenty, że można dużo taniej kupić jakąś walutę, później poczekać, aż będzie wzrost i ją szybko sprzedać z zyskiem. Jeszcze można inwestować w akcji, ale to już wymaga bardzo dużej uwagi i zainteresowania tym tematem, oraz intensywnego śledzenia rynku.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości