Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


CryEngine 3 - rewolucja w grach komputerowych
#1
Coraz więcej gier powstaje na tym nowatorskim silniku Cryteka. Obejrzyjcie sobie film prezentujący wersję 3.4



Super, co?
  Odpowiedz
#2
Najlepszy sposób klikanie w klawiaturę podczas grania w gry :)
  Odpowiedz
#3
Podobno niebawem ma się pojawić kolejna wersja CryEngine bez kolejnego numerku, po prostu CryEngine.
  Odpowiedz
#4
Ja nic nie mogę znaleźć na ten temat. Myślę, że nowa wersja nie prędko się pojawi, chyba że jakaś aktualizacja np. 3.5. Osobiście ten silnik zachwyca mnie poziomem grafiki przy zachowaniu dużej wydajności. Gdyby wszystkie gry miały ten silnik, to mój stary złomek pociągnął by ich grafikę bez problemu przy jednocześnie pięknej grafice.
  Odpowiedz
#5
Widziałem takie info na jednym z for zagranicznych, podobno w 2 kwartale 2013 roku ma się pojawić kolejna wersja CryEngine.
A to że napisałem niebawem nie oznaczało że za miesiąc lub dwa się pojawi, rok to nie tak długo :)
  Odpowiedz
#6
Właśnie Crysis 3 się zbliża na najnowszym CRYENGINE. Tu macie filmik w FULL HD:

http://www.youtube.com/watch?v=NOceni8GPtw

i multiplayer:
Wdzięczność - najpiękniejcza waluta na świecie.
Jeśli masz szybkie łącze i chcesz ściągać z kilkudziesięciu serwerów uploadowych bez limitu prędkości, przetestuj TO:
[Obrazek: new_400x50.jpg]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości