Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Czego najbardziej nie lubisz u kobiet?
Jakich cech wyglądu najbardziej nie lubisz u kobiet? Co sprawia, że kobieta/dziewczyna Ci się nie podoba? Jakie cechy wyglądu wykluczają ją spod twojego zainteresowania?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcTQZZYTXy1p_t2uBH5U_jr...GQnOLLbNUg]
  Odpowiedz
Mnie najbardziej rozwala sztuczność. Kiedy kobieta próbuje być za wszelką cenę tym, kim nie jest.
Puszyste panienki w przesadnie obcisłych ciuchach, wyglądające bardziej na zbyt mocno zasznurkowaną szynkę.
Starsze panie, lansujące się na "hot girl", czy nawet lolitki.
Moherowe komandoski z krwistoczerwonymi ustami i powiekami jak Drakula.
Nastolatki rzucające mięsem gorzej niż niejeden menel, palące jedną faję po drugiej i plujące "widowiskowo" gdzie popadnie.
Każda kobieta powinna poznać siebie na tyle, żeby wiedzieć jakie atuty swojej urody może wyeksponować, a jakie wady ukryć. Ktoś może twierdzić, że są kobiety bez wad. Ja uważam, że nieposiadanie wad, to wada sama w sobie.
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
Kolega wyżej podsumował temat tak świetnie, że nie pozostaje mi nic więcej, jak przyznać mu rację. Dodam jeszcze, że nic tak mnie nie odstrasza w ostatnim czasie, jak widok dziewczyny w spodniach z krokiem w kolanach... Masakra! Kto to w ogóle wymyślił?

Co jeszcze działa mi na nerwy? Nie lubię krótkich włosów u płci przeciwnej. Denerwuje mnie również golenie jednej strony głowy, dość modne w ostatnich latach... To się naprawdę komuś podoba?
  Odpowiedz
A ja nie lubię blondynek utlenionych do białości i połączenia tego ze spaloną w solarium skórą.

Nie lubię zbyt obcisłych ubrań, szczególnie, jeśli kobieta jest przy kości i widoku wywracających się kobiet, które nie potrafią chodzić w szpilkach.
  Odpowiedz
Ja nienawidzę dziewczyn co wywalają tone pudru, tuszu itp. na siebie.

Do tego dziewczyna opalona jak czekolada to najgorsze co może być.
  Odpowiedz
Odświeżam Temat :)

Ja nie lubię i nie znoszę jak dziewczyna nie potrafi o siebie zadbać, nosi te same ubrania, normalnie zero ciało na wierzchu.
U mnie na wsi co trzecia dziewczyna albo długich spodniach albo w koszulce i to mi się nie podoba.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
(06.07.2014, 09:32)Hakier napisał(a): U mnie na wsi co trzecia dziewczyna albo długich spodniach albo w koszulce i to mi się nie podoba.
Wolisz patrzeć na wyrypany biust i miniówa pod sam tyłek? Teraz odpowiedz sobie na pytanie czy chciałbyś się z taką dziewczyną prowadzać i czy nie wkurzały by cie widoki innych na twoją dziewczynę.

Co do tematu no to tak - Nie lubię jak dziewczyna mlaska przy jedzeniu, wręcz nie cierpię. Dla mnie wygląd to cecha nadrzędna, ale nie podoba mi się w zupełności kolczyki gdzie popadnie - wargi, pępek, noc.. Yyy serio czy to nie lekka przesada? Dla mnie dziewczyna ma się ubierać schludnie, ale jednocześnie kusić oko, dla mnie nawet luźne spodnie u dziewczyn są spoko. (ale nie do kolan :OOo) Tatuaże to jednak przesada :/ Bo gdy będzie miała dziecko coś się stanie, to? No krwi już nie odda bo nie może.. Ogólnie dziewczyna niech sie ubiera w czym jej wygodnie, ja staram się nie zmieniać jej wyglądu. Wręcz styl mojej drugiej połowy mi odpowiada w 100%'ach.
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]

Odpowiedz
(17.01.2015, 23:06)Nieśmiertelny napisał(a): Tatuaże to jednak przesada :/ Bo gdy będzie miała dziecko coś się stanie, to?
A czemu tylko ona ma oddawać? Czemu w ogóle MUSI oddawać, skoro dziecko nie musi mieć tej samej grupy krwi co matka? :) Nie zrobisz sobie tatuażu, żeby móc oddawać krew?
Kolejna rzecz, która strasznie mnie irytuje, to krytykowanie czyichś decyzji a brak wiedzy o jej konsekwencjach,. Zadanie sobie odrobiny trudu i sprawdzenie, na co wpływa a na co może wypływać dziara. Otóż, kolego Nieśmiertelny, informuję Cię, że kobiety, które mają tatuaż mogą bez przeszkód mieć dzieci. :) Jeżeli nie mają go na piersiach czy brzuchu- prawdopodobnie po ciąży zostanie w nienaruszonym stanie. Mało tego, ludzie, którzy mają tatuaże, bez względu na płeć, mogą oddawać krew! Musi minąć tylko pół roku, od wykonania tatuażu.
No offence, nie bierz tego za jakieś wyrzuty- stwierdzam tylko fakt. :)
Ja u kobiet nie lubię chamstwa, plucia i świecenia wszędzie dupą i cyckami. Nic mnie tak nie wkurza w moim rodzie, jak kobiety, dziewczyny, nastki, które psują opinię reszcie. A. No i spanie z kim popadnie, ale to już u obu płci. :)
  Odpowiedz
Demanu, rozumiem :)
Dzięki za otworzenie choć trochę oczu ;)
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]

Odpowiedz
Nie lubię sztucznych i wytapetowanych dziewczyn... No i w sumie nie przepadam gdy pali :)
  Odpowiedz