Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Czego oczekujesz w tym roku?
#1
Tematu wydaję mi się że nie było, dlatego założyłem abyście się podzieli czego oczekuje w 2014 roku?
To ja oczekuję mniej wypadków na drogach, bo to co się dzieje w Polsce to sam pan Bóg wie.Ten który zabił oraz zgwałcił dzieci, aby nie wyszedł na wolności(To było ogólne)
A swoim życiu oczekuje dużo szczęścia, osiągów w sporcie utrzymanie zdrowego trybu życia, lepszych ocen w szkole.A nie chce żeby w moim życiu ktoś z rodziny umierał, wiem że człowiek nie żyje wieczności, ale trzeba się cieszyć tym co się ma;)Aby mi się udało wygrać w totolotka 6 milinów złotych itp...
Odjechani wasz ruch!:D
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#2
A ja tam niczego nie oczekuje :D. Sam sobie wypracuje, bo na oczekiwaniach się kończy zwykle, więc do czego będę dążył? Do osiągów w sporcie, nauce, nie będę głosował na Tuska, aby żyło Ci się lepiej Haker :D No i w sumie będę dążył, żeby wytrwać w tych jawnych postanowieniach i tych mniej jawnych :)
  Odpowiedz
#3
Monoceros napisał(a):Do osiągów w sporcie, nauce, nie będę głosował na Tuska, aby żyło Ci się lepiej Haker
A kto ci każe głosować na Tuska? Będę szczery Tobą, nie żyje mi się lepiej, wręcz przeciwnie gorzej.Ceny idą w górę, chleb, masło, pomidory, nawet artykuły pierwszego użytku:D
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#4
Haker napisał(a):A swoim życiu oczekuje dużo szczęścia, osiągów w sporcie utrzymanie zdrowego trybu życia, lepszych ocen w szkole.A nie chce żeby w moim życiu ktoś z rodziny umierał, wiem że człowiek nie żyje wieczności, ale trzeba się cieszyć tym co się ma;)Aby mi się udało wygrać w totolotka 6 milinów złotych itp...
Odjechani wasz ruch!Megasmiech
Matko, Radku... Coraz częściej jak otwieram Twoje wątki zastanawiam się, czy Ty w ogóle zastanawiasz się nad tym, co piszesz i na kogo się kreujesz, bo Twoje działania są totalnie sprzeczne. Ale przynajmniej tytuł użytkownika Ci się teraz zgadza :)
Co do tematu- tak, jak pisał Kolega Monoceros- Czego mam oczekiwać? Wszystko trzeba wypracować samemu, nic samo z siebie nie przychodzi. Na szczęście też trzeba sobie zapracować. A wygrana w totka to chyba raczej pobożne życzenie :), jest większe prawdopodobieństwo, że trafi Cię piorun, albo że jesteś opętany. :)
Co do mnie- oczekuję, że szef doceni moją kompetencję i da awans, utrzymam stan zdrowia i dobry poziom kolejnych (planowanych) wydawnictw. :)
  Odpowiedz
#5
Haker napisał(a):A kto ci każe głosować na Tuska? Będę szczery Tobą, nie żyje mi się lepiej, wręcz przeciwnie gorzej.Cena idą w górę, chleb, masło, pomidory, nawet artykuły pierwszego użytku

Haker, nikt. I w sumie dlatego nie głosowałem na niego i nie będę na niego głosował :D Cytując naszą głowę państwa: "Łączę się z tobą w bulu i nadzieji"
  Odpowiedz
#6
Haker napisał(a):(...)nie żyje mi się lepiej, wręcz przeciwnie gorzej.Cena idą w górę, chleb, masło, pomidory, nawet artykuły pierwszego użytkuMegasmiech

A ja myślę, że po prostu ludzie sobie tak wmawiają że jest gorzej, a co byłoby za Kaczyńskiego, no bo kto inny może przejąc rządy Tuska jak nie Kaczyński. Zauważ jakie są plusy, nie szukając minusów bo przeważnie ludzie widzą wady niż zalety. Mi także nie jest zbyt wygodnie z teraźniejszymi rządami. A to że ceny idą w górę to jest normalna rzecz, wraz z nowym rokiem wszystko drożeje, później się to może trochę ''utrzeć'' Myślę sobie że to właśnie przez te pieniądze które wychodzą w tym roku, jeśli czegoś jest więcej to normalne że ceny danych przedmiotów będą droższe, tak aby to wszystko się zrównało. Z resztą to powinieneś już sam wiedzieć. I gdybym ja miał możliwość wybierania pomiędzy Tuskiem a Kaczyńskim to bym się dobrze zastanowił nad oddanym głosem, bo wszyscy wiedzą jaki był Kaczyński za swoich rządów, człowiek który widzi same błędy w rządzie. Inne partie się mniej z tym liczą, może dlatego że ludzie od kilku lat opierają się na PIS i PO, a może warto byłoby spróbować. Z resztą nie wiem, więc temat polityki zostawmy.

Czego oczekuje w nowym roku? trudne pytanie, powiem Ci.
Sam od siebie oczekuje lepszych stopni w nauce, z resztą jak zawsze, z tym że czasami jest trudno się zmotywować i dotrzymać obietnicy którą się zawarło samym z sobą. Na to przede wszystkim oczekuje i chyba jak na razie na nic więcej.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Popularne tematy w internecie 2015 roku Baron 12 4 620 02.01.2016, 16:24
Ostatni post: Diablo09
  Szczęśliwego Nowego Roku! Jarus 6 1 879 02.01.2015, 12:54
Ostatni post: Demanufacture
  77 plebiscyt "Przeglądu Sportowego" na najlepszego sportowca roku 2011 tungar 0 5 470 24.11.2011, 19:09
Ostatni post: tungar

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości