Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Czego we mnie nie lubisz? Piekielnie szczera zabawa
#11
Swordancer - nic złego przez cały czas na forum nie zauważyłem ;) nie mam nic do zarzucenia ")

Wysyłane z mojego GT540 za pomocą Tapatalk 2

Biały dym!!! Papież wybrany !


Wysyłane z mojego GT540 za pomocą Tapatalk 2
  Odpowiedz
#12
To teraz ja. ;) Jedyne, czego nie lubię u Dimixa to to, że robi spację przed znakiem zapytania i zawsze muszę poprawiać po Nim tytuły wątków. :P
  Odpowiedz
#13
Kolejny smok, który jara papierochy... Haha
  Odpowiedz
#14
  Odpowiedz
#15
Vilandra nie lubię w tobie dwóch rzeczy:

- Pojawiasz sie raz na ruski rok na forum i mało piszesz postów (Uwielbiam je czytać) ;)
- Do teraz nikt na forum nie wie jak wyglądasz (Wstaw swoje zdjęcie na forum) :D


P.S. Sorki ale muszę to powiedzieć - nie mogę sie powstrzymać. Kocham cię za piekielnie szczerą sygnaturkę :D
  Odpowiedz
#16
Nie lubię Cię za to, że jesteś gapa, wszyscy wiedzą jak wyglądam, poszukaj w dziale To my :)

Poza tym moje zdjęcie to mój awatar.
  Odpowiedz
#17
No fakt niezły ze mnie gapa ;) Jak moglem przegapić twoje focie :)
  Odpowiedz
#18
A ja w Roliku nie lubię tego, że nosi damskie ciuchy... (podobno :P ).
No co... piekielnie szczera zabawa to piekielnie szczera, a ja potrafię być szczery do bólu ;)

Śmiało... kto mnie jeszcze nie hejtował? Haha
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#19
Za dobry w grafice jesteś... Wkurzasz mnie! Chociaż chyba to jest zazdrość? Hmm...
  Odpowiedz
#20
Kuba w Tobie nie lubię faktu, że wyciszam się w trakcie rozmowy z Tobą i prawie zasypiam (bynajmniej nie z nudów) :)
[Obrazek: podpis.jpg]
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zabawa słowami bronmus45 238 31 905 25.08.2019, 12:37
Ostatni post: cyganka
  Ostatnia litera (zabawa) Karol 795 115 606 25.08.2019, 12:32
Ostatni post: cyganka
  Masz czy nie masz (zabawa) WazzUp 636 78 123 27.01.2018, 20:44
Ostatni post: zgryźliwy tetryk
  Oceń mnie po avatarze Vilandra 347 48 701 02.05.2017, 05:33
Ostatni post: Paweu
  Jakie to państwo? [zabawa] Robotox 14 2 312 13.12.2016, 21:41
Ostatni post: Demanufacture

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości