Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Czy Istnieje skrypt do zliczania pobrań ?
#1
Pewnie nie, ale co mi szkodzi zapytac, swoją drogą sam serwis mógłby zaoferować bardziej szczegółowe statystyki, co, kiedy i skąd zostało pobrano z naszego chomika.
Niedostępny
  Odpowiedz
#2
Licznik pobrań każdego pliku już jest, ale takie statystyki to świetny pomysł.
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#3
No tak, tylko myslę, ze to trudne do napisania, ale mogłoby być np na foldery, przykładowo :

zakładka STATYSTYKI, 04.08
lista naszych folderów :

Filmy 2011 +17(pobrań),+6000 pkt
Dokumenty +1, +100 pkt
itd...

i rozwijana historia Cool

byłoby fajnie

bo przecież to wszystko jest zliczane, tylko użytkownicy nie mają wglądu, byłoby transparentnie
Niedostępny
  Odpowiedz
#4
Myślę, to nie było by za bardzo wygodne. Lepiej by się sprawdził ten pomysł, jak by statystyki dodano tam gdzie są szczegóły punktów, tzn. obok zakładek: Informacje, Transakcje i wymiana punktów na usługi, Historia transakcji, dodać zakładkę: Statystyki.

Takie rozwiązanie było by wygodniejsze.
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#5
Właśnie pracuję nad takim skryptem statystyk, docelowo chcę aby można było wybierać folder z którego mają być zliczane pobrania i przeliczane na punkty według tabeli z chomikuj.pl
Niebawem będę testował wersję alfa na swoich chomikach.
  Odpowiedz
#6
(03.08.2011, 14:25)Diablo09 napisał(a): Myślę, to nie było by za bardzo wygodne. Lepiej by się sprawdził ten pomysł, jak by statystyki dodano tam gdzie są szczegóły punktów, tzn. obok zakładek: Informacje, Transakcje i wymiana punktów na usługi, Historia transakcji, dodać zakładkę: Statystyki.

Takie rozwiązanie było by wygodniejsze.

hehe wlasnie wpadlem na to samo i jak odpisywałeś to edytowałem posta, tak by było najlepiej jak mówisz
Niedostępny
  Odpowiedz
#7
(03.08.2011, 14:26)tonyviroos napisał(a): Właśnie pracuję nad takim skryptem statystyk, docelowo chcę aby można było wybierać folder z którego mają być zliczane pobrania i przeliczane na punkty według tabeli z chomikuj.pl
Niebawem będę testował wersję alfa na swoich chomikach.

Tony rozumiem że będe pierwszym twoim Beta-Testerem.
  Odpowiedz
#8
Karolek to dopiero będzie wersja alfa, jak zadziała u mnie to wtedy udostępnię kilku osobom z forum do przetestowania
  Odpowiedz
#9
Taki pomysł byłby dobry tylko zastanawiam się jakby miał on działać w jaki sposób miałby on np. dostęp do pliku i jakby miał liczyć pobrania ?
Tony jeśli uda Ci się zrobić jakąś wersję próbną chętnie ją przetestuje i podeśle znajomym (programistą) do poprawek ..;-)
  Odpowiedz
#10
(10.08.2011, 15:32)Seba4810 napisał(a): Tony jeśli uda Ci się zrobić jakąś wersję próbną chętnie ją przetestuje i podeśle znajomym (programistą) do poprawek ..;-)

Dzięki za propozycję ale sam jestem programistą i sam dokonam niezbędnych poprawek, wersja beta powinna pojawić się we wrześniu.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Skrypt/link do wykonywania przelewów chomikuj pawel4325 4 2 661 11.12.2012, 23:16
Ostatni post: pawel4325
Exclamation Menu (skrypt YETII) nie działa Aramandur 15 5 202 28.03.2012, 13:33
Ostatni post: Szymon
  Skrypt - blokada przed kopiowaniem TonyM 5 2 259 25.03.2012, 01:57
Ostatni post: adam-as
  Skrypt Uploadujacy - Jak ustawic ?? Mesajah 0 1 379 23.09.2011, 20:59
Ostatni post: Mesajah
  Coraz mniej pobrań z chomika stachowicz123 12 5 641 16.08.2011, 19:45
Ostatni post: ADRIANUSS

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości