Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Czy chomikuj uczciwie nalicza punkty?
#11
(31.12.2012, 03:17)retoe napisał(a): W ostatnio pobranych plikach wyświetlało że pobrano kilka partów gry. Kolejnego dnia zaglądam a pkt nie ma. 2 dni później sytuacja się powtórzyła.

Jeżeli widzisz to w "Ostatnio pobierane pliki" to wcale nie znaczy, że to są pliki, które zostały pobrane jako ostatnie jak nazwa sugeruje. To są po prostu pliki, które były niedawno pobierane z chomika. Na chomiku jest trochę niedoróbek. To jest chyba jedna z nich. Ma to być po prostu informacja dla innych, które pliki są popularne. Pliki pobrane ostatnio widzisz tylko Ty w zakładce z naliczonymi punktami.

To tylko moje spekulacje.
  Odpowiedz
#12
Ostatnio pobrane pliki to zakładka w której wyświetlana się pliki pobrane jako ostatnie z twojego chomika. Nie ważne czy to było 5 minut temu czy 5 dni temu. To są zawsze ostatnie pliki.
[Obrazek: Oh_yes_its_free-1338710999.png] ftp://109.196.92.86/Poradniki
user: user
hasło: user

[Obrazek: Userbar-1340978593.png]
Używaj przycisku [Obrazek: postbit_reputation.gif] rozważnie!!!
Zamiast pisać post pod postem użyj przycisku [Obrazek: postbit_edit.gif]

ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş
  Odpowiedz
#13
Właśnie ja też widziałem już nie raz w ostatnio pobieranych plikach takie które nie zostały uwzględnione w rejestrze punktowym. Wszystko wskazuje na to, że naliczanie punktów jest w jakiś sposób losowo ograniczone, aby w sumie na skalę całego portalu przyznawano ich mniej. Jeśli chodzi natomiast o administrację, to oni przecież nawet wiadomości nie czytają, tylko sugerują się nazwą tematu e-maila, dlatego nie należy podawać adekwatnej do treści i sprecyzowanej, to wtedy chociaż go otworzą. Zwykle mają gotowe regułki na każdą sprawę, a maila czytają skrawek. Wiadomo, że jak dokładnie go nie przeczytają, to wyślą wam jakąś niedopasowaną regułkę, bo pisać im się nie chce.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Video Zacinaja mi sie filmy mp4 z chomikuj martini.syf 2 2 392 14.02.2021, 14:36
Ostatni post: martini.syf
  Działający program do uploadu na chomikuj scaza 7 3 614 14.12.2019, 21:50
Ostatni post: vrec
  Prośba o reup plików z torrenta na chomikuj makintosz 0 1 213 10.07.2019, 09:03
Ostatni post: makintosz
  Okładka filmu chomikuj tommig1983 1 1 543 27.04.2018, 21:00
Ostatni post: Suicider
  Za FRee chomikuj perla86 0 1 899 25.05.2017, 11:39
Ostatni post: perla86

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości