Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Czy faceci są odważni? Czy też nie.
[Obrazek: gdy-widzi_rhawrrh.jpeg]

Panowie nie ściemniać mi tu lecz gdy każdy z nas widzi taką laskę , to myśli sobie ale bym ją .... a tak naprawdę nie potrafilibyśmy się do niej odezwać czy po prostu zagadać ... Jak to jest naprawdę z nami w tej ciekawej sprawie ?

Do dyskusji zapraszam także Panie.

Odpowiedz
(06.01.2012, 13:30)Karol napisał(a): (...) gdy każdy z nas widzi taką laskę , to myśli sobie ale bym ją ....

Przepraszam za bezpośredniość ale dokładnie tak pomyślałem nie czytając
ani słowa twojego postu. Po prostu my faceci mamy taką naturę i nie jestem w stanie jej opanować :P Czy faceci są odważni? - hm.. myślę że tak, nie boimy
się rozmawiać o wszystkim. Wystarczy spojrzeć na dział Women Room nasza
koleżanka Karolinka (nie wiem czy mogę tak do Ciebie mówić) porusza wiele
ciekawych tematów, lecz brak tam wypowiedzi naszych pięknych Pań. Sam jestem
ciekaw co kobiety myślą o "Samotnych Pieszczotach" ale niestety nie wiem czy
się wstydzą czy jest to zbyt delikatny temat. My faceci potrafimy gadać o każdym
temacie nawet bardzo intymnym.

Z kobietami nigdy nie miałem problemu, nie żebym się przechwalał czy coś w
tym stylu po prostu nie miałem problemu z rozmawianiem, zagadaniem jakieś
obcej dziewczyny na imprezie i bawieniem się z nią do białego rana. Być może
spowodowane jest to tym że już mam taką naturę że lubię gadać z ludźmi a tym
bardziej z kobietami ale nie narzucając się za bardzo.

A zresztą co się będę rozpisywał, zapraszam Panie do dyskusji ..:*,
no i Panów też :D
  Odpowiedz
Panowie to po prostu po was widać, jak przed wami zamieciemy zgrabnym tyłeczkiem to jesteście posikani... z wrażenia. To widać słychać i czuć. Także bez ściemy tu... =] Brawo Bohazard!
  Odpowiedz
(24.01.2012, 16:32)Karolina90 napisał(a): Panowie to po prostu po was widać, jak przed wami zamieciemy zgrabnym tyłeczkiem to jesteście posikani... z wrażenia (...)

Niestety z większością facetów tak jest, na mnie robi to wrażenie, ale nie na tyle
żebym się ślinił na widok kobiety "skąpo" ubranej .. Lubię oglądać piękne kobiety
i myślę jak większość facetów. Jednak nie wszyscy są tacy więc nie wrzucajmy
wszystkich do jednego worka. Niektórzy nawet nie spojrzą na ładną "pupkę"
ale większość nie może się powstrzymać. Kobiety nie są lepsze, sami powiedźcie
zobaczycie jakieś "ciacho" (żargonem kobiet) to nie myślicie o nim w różnych
marzeniach, nie koniecznie erotycznych? Ciekawy jestem ...:)

P.S.
Sebastian jestem ..:P

Odpowiedz
B0hazard napisał(a):Jednak nie wszyscy są tacy więc nie wrzucajmy
wszystkich do jednego worka. Niektórzy nawet nie spojrzą na ładną "pupkę"
ale większość nie może się powstrzymać.

Nie ma faceta ,który by się nie oglądnął ,no chyba że jest innej orientacji seksualnej. Daję że 98% facetów się oglądnie.

B0hazard napisał(a):Kobiety nie są lepsze, sami powiedźcie
zobaczycie jakieś "ciacho" (żargonem kobiet) to nie myślicie o nim w różnych
marzeniach, nie koniecznie erotycznych? Ciekawy jestem ...

Pewnie że ja osobiście aż ślinię się na inne ciasteczka , jeżeli są fajne, interesujące i ciekawe. Mam jedno przysłowie : Po to są gały ,aby patrzały. Marzenia pewnie też jakieś są ... Rumiany

=] Buziole : Miło mi ! Karolina mi mów.
  Odpowiedz
Zapoznanie się odbyło, wkrótce spotkanie w realu i ... przyszłość przed Wami. ;)
Nie uogólniajcie i nie wmawiajcie innym że tak musi być. To są Wasze spostrzeżenia, pozwólcie też innym wypowiedzieć się w danym temacie.
Ta panienka na zdjęciu może być atrakcyjna dla iluś osobników i jednocześnie nic nie znaczącym widokiem dla iluś innych.
Gdyby wszyscy faceci "ślinili" się na widok każdej lubiącej pokazywać swoją p**ę to ... co by się działo??? ;)
Myślenie że zaraz bym ją tu i teraz ... traktuję jako żart ;).
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
YOU'LL NEVER WALK ALONE.

Odpowiedz
(24.01.2012, 23:23)Leszek napisał(a): (...)
Nie uogólniajcie i nie wmawiajcie innym że tak musi być. To są Wasze spostrzeżenia, pozwólcie też innym wypowiedzieć się w danym temacie.

Leszku przecież ja właśnie to napisałem że nie koniecznie wszyscy faceci lecą
na takie panie. Dlatego właśnie ciekaw jestem zdania innych i nie wrzucam
wszystkich facetów do jednego worka. Oj Leszek, Leszek :P

Odpowiedz
Moje zdanie na temat tej na zdjęciu - nie w moim typie, nie zapiszę się do klubu jej wielbicieli. ;) :P
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
YOU'LL NEVER WALK ALONE.

Odpowiedz
Zacznę od tego że nie ślinię się na każdą ładną dziewczynę, co z tego że będzie ładna jak będzie totalnym pustakiem ?
Nie lubię też sztucznych lalek które nie mają nic naturalnego w sobie albo mają na twarzy 5 cm tapety - budzisz się rano koło takiej i dostajesz zawału bo pod tonami tapety kryje się potwór :D

Odnośnie odwagi w "zagadaniu" do kobiety to nie mam przed tym oporów, jeśli jakaś mi się spodoba to dlaczego miałbym z nią nie porozmawiać.
Co mi z tego że będę myślał "ale bym ją..." jak samo myślenie mi nic nie da, spróbować nie zaszkodzi - a może akurat się uda i spędzimy razem wiele miłych chwil.
Większość śliniących się kolesi na widok kobiet kończy jedynie na ślinieniu się (no może pewnie w domu jeszcze kończy się to "obróbką ręczną") i nic z tego nie mają, gdyby tak spróbowali zagadać to może nie musieli by się tylko ślinić.
  Odpowiedz
Karol napisał(a):gdy każdy z nas widzi taką laskę , to myśli sobie ale bym ją .... a tak naprawdę nie potrafilibyśmy się do niej odezwać czy po prostu zagadać
Karolu, a to dlatego, że jest taka ładna, czy że roznegliżowana? ;)
Prawda to, że im kobieta piękniejsza, tym bardziej facet czuje się przy niej onieśmielony?
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości