Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Czy każdy mężczyzna chce tak wyglądać?
#1
Obrazek pierwszy: facet tir


[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcTpmxjMBDNyK472pfxKboG...z5NqGJ3UvA]

Obrazek drugi: facet leszczyk


[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQZkZO3gsK4IVXkzUXsY8a...Sl7UndUC5w]

i facet według mnie idealny


[Obrazek: 474_1.jpg]

Czy każdy facet chce wyglądać jak zdjęcia nr. 1 i 3? Czy niektórzy wolą pozostać przy nr. 2? Jacy wy mężczyźni chcielibyście być? Jakich mężczyzn wy kobiety lubicie najbardziej? Co sądzicie o wyżej przedstawionych panach?
  Odpowiedz
#2
Chyba mało jaka kobieta lubi mężczyzn jak z pierwszego obrazka. Taki "koksownik" raczej odstrasza aniżeli przyciąga. Faktem również jest, że mężczyźni zażywający sterydy i mocniejsze badziewia wstydzą się tego co mają w gaciach... no cóż, coś za coś :-)

Osobiście dążę do ciut lepszego rezultatu niż na zdjęciu nr. 3. Myślę, że jeszcze z rok tyrania i już będę zadowolony ;)
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#3
Dla pana ze zdjęcia nr. 1, wyrazy współczucia. Moim zdaniem, to jest kalectwo.
Co do trzeciego zdjęcia...Vil, skąd masz moje zdjęcie? Nie no, żartuję, ale jak już bym się miał ukształtować, to właśnie tak.
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
#4
Pan z numerem 1 odpada definitywnie. Pan z numerem 3 to spełnienie marzeń chyba większości kobiet. Ale i tak najważniejszy jest charakter. Wygląd to rzecz zmienna. Przynajmniej ja tak uważam.
  Odpowiedz
#5
(04.04.2013, 13:43)Nicholas napisał(a): Faktem również jest, że mężczyźni zażywający sterydy i mocniejsze badziewia wstydzą się tego co mają w gaciach... no cóż, coś za coś :-)

Bo to w porównaniu z resztą ciała wygląda tak marnie, a w rzeczywistości czasami nie odbiega od średniej Takjest
  Odpowiedz
#6
4. [Obrazek: ibisz.jpg] :P

Nie no, żartuję... Fajnie byłoby wyglądać jak 3, ale nie ma rady :D

Co do 'leszczyka' to chyba lepiej wyglądać jak on niż taki gruby, zarośnięty etc...
  Odpowiedz
#7
Mychaty napisał(a):Fajnie byłoby wyglądać jak 3, ale nie ma rady :D
Osiągniesz wszystko jeśli jesteś konsekwentny w dążeniu do celów.

Wiara Gwarancją Wygranej ;)
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#8
Niestety jestem nie konsekwentny i leniwy :D
  Odpowiedz
#9
Trzecie zdjęcie to pełna kultura fizyczna, zachowanie idealnych proporcji i zdrowego rozsądku. To na pewno najlepsza alternatywa i cel wielu mężczyzn. Kobiety uwielbiają taką budowę, ale na pocieszenie, Panowie, powiem Wam, że w przypadku braku oleju w głowie, nawet tak piękne opakowanie nie pomoże ;)
  Odpowiedz
#10
(04.04.2013, 15:34)Buhay napisał(a): Panowie, powiem Wam, że w przypadku braku oleju w głowie, nawet tak piękne opakowanie nie pomoże ;)

Ale na krótką metę może być Haha
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości