Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Czy opłaci mi się robić kat. A1?
#1
Witam. Mam do was pytanie. Czy według was opłaca mi się zrobić prawo jazdy kat. A1 (od 16 lat) jeżeli od tego roku mam prawko kat. AM.
Czy przez rok jeździć skuterem a potem na 2 lata opłaci mi się wydawać ok 900 zł? Na 2 lata bo potem robię A2 gdyż ta kategoria przyśpieszy mi możliwość robienia pełnej A. Dodam, że z A1 mógłbym dojeżdżać do szkoły. Bo motor to nie problem, bo kupie z tatą na współke (mówił, że nie przeszkadza mu, że 125 :P). Jakie jest wasze zdanie na ten temat?


Pozdrawiam
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
  Odpowiedz
#2
Też stałem przed takim dylematem jednak chęć jazdy na czymś mocniejszym wygrała z rozsądkiem. Tutaj sprawa wygląda czysto materialnie. Jeśli Cię stać to robisz wszystkie kat. i wymieniasz motocykle - jeśli nie, to musisz kombinować co zrobić by wyszło najtaniej.

Ile masz teraz lat, 14-15? Jestem pewien, że znudzi Ci się 4 letnia jazda skuterem więc prędzej czy później zrobisz A1 ;)
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#3
Nie opłaca się, wiem, bo sam posiadam A1.

Dyzma jednak dobrze mówi, jeśli masz możliwość i rodzice zasponsorują Ci wszystko, korzystaj. Zawsze to jakieś urozmaicenie ;)
  Odpowiedz
#4
No właśnie nie zasponsorują i muszę zbierać połowę :D. Ale jednak Niko powiedział bardzo mądre zdanie otóż:
Nicholas napisał(a):Jestem pewien, że znudzi Ci się 4 letnia jazda skuterem więc prędzej czy później zrobisz A1
Dzięki :D. Mi to wystarczy reputka leci za zrozumienie mojego problemu :P.

Vinci ty A1? A nie lepiej było by Ci zrobić A bo już chyba masz 24 lata Mysli albo A2, no chyba, że zdawałeś za czasów swej młodości :P :P :D.
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
  Odpowiedz
#5
Zdawałem jak miałem 16 lat. Prawko wyniosło mnie wtedy jakieś 700zł ze wszystkim ;)
  Odpowiedz
#6
Zapraszam innych do wypowiedzenia się :)
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości