Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Czy taka gra istnieje?
#1
Czy istnieje jakiś symulator ligi piłki nożnej? Chodzi mi o taki programik/grę, w której na początku wpisuję ilość i nazwy drużyn, następnie on ustawia losowy terminarz (kolejność) meczy, a na koniec wpisuję wyniki i widzę uzupełnioną tabelę ligi.

Po prostu taki programik, w fifie, czy pesie też jest takie coś, tylko tam trzeba rozegrać te mecze, a mi tutaj chodzi o po prostu wpisanie wyników. Szukałem tego w googlach, ale nie wiem jak bym miał to wpisać, bo hasło "symulator ligi" nie działa:(

Jeśli znacie taką grę, to proszę o podanie linka. Z góry dziękiPapa


  Odpowiedz
#2
Może Ci pomoże :) http://www.gry-online.pl/encyklopedia-gier.asp?KAT=13
  Odpowiedz
#3
Ponawiam pytanie. Wie ktoś, czy taka gra istnieje?


  Odpowiedz
#4
  Odpowiedz
#5
Niedostępny
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości