Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Czy to normalne, że w wieku 18 lat nigdy nie miałem dziewczyny?
I do tej pory nie mam. W grudniu tego roku kończę 19 lat. Czy to znaczy, że coś jest ze mną nie w porządku? Bo bardzo dużo młodszych osób ode mnie ma dziewczynę/chłopaka.
  Odpowiedz
Robisz coś w kierunku żeby mieć czy nie starasz się o to wcale i tak Ci się teraz przypomniało? 
Nie wydaje mi się, żeby był jakiś limit wieku od którego powinno się kogoś mieć.
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
To zależy, czy tego potrzebujesz, czy nie, z czasem każdy powinien spróbować.
¿nʞɔoןɹǝɥs ʎuoןoʍopɐz ǝıqǝıs z śǝʇsǝɾ oɔ ı ou
  Odpowiedz
Nah. Nie przejmuj się. Ten też dopiero co znalazł.

[Obrazek: 0a0f1280_fb25_11e1_a71c_0025b511229e_1.jpg]
  Odpowiedz
To powyżej, to akurat kadr z jednego z lepszych filmów jakie oglądałem. Polecam.
Sądzę, że "pora na dziewczynę" przyjdzie sama kiedy będziesz do tego gotów i spotkasz właśnie tę  (albo będzie Ci się wydawać, że to ta).
Na pewno beznadziejnym pomysłem byłoby szukanie sobie dziewczyny, bo "wypadałoby mieć " pomimo, że sam wewnętrznie nie czujesz takiej potrzeby.
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
Swordancer Jarus Wydaje mi się, że potrzebuję i nie na pokaz, bo "wypada mieć" tylko na prawdę. Bo pomimo tego, że nawet w wakacje mam co robić i prawie nigdy się nie nudzę, to i tak ogólnie czuję jakąś pustkę w życiu. A co do tego czy próbowałem coś robić w tym kierunku, to nie próbowałem żadnej dziewczyny podrywać itp., bo albo miały chłopaków albo nie miałem odwagi się za to zabrać. Teraz okazji też za bardzo nie mam, bo np. w mojej szkole na kilkaset osób mamy kilkanaście dziewczyn. I drugi taki powód dlaczego o to zapytałem. Bądźmy szczerzy, w pewnym wieku każdy chciałby trochę por*chać ;)
BTW. Co to za film, o którym wspomniał MrPsycho?
  Odpowiedz
Ta pustka jest normalna, ale czasami wystarczy jedynie, no wiesz, ten tego. :D
  Odpowiedz
A co? Sam miałeś taką pustkę i wystarczyło to o czym mówisz?
  Odpowiedz
Jak dłużej nie masz laski, to można poczuć lekką pustkę, ale tak, wystarczy to co miałem na myśli, chociaż pewnie nie u każdego. :D
  Odpowiedz
(19.08.2016, 14:35)Swordancer napisał(a): chociaż pewnie nie u każdego. :D
To racja. Mam kolegę w klasie, który nie ruc*a się ze swoją dziewczyną i nie ma zamiaru :D
  Odpowiedz