Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Czy to normalne, że w wieku 18 lat nigdy nie miałem dziewczyny?
To chcesz mieć dziewczynę czy sobie jak to napisałeś poruchać? Wydaje mi się że chciałeś zadać inne pytanie.
Taki temat już był na forum, zadał je znany i lubiany w społeczności Hakier.

Ale odpowiadając, nie nic w tym dziwnego ani nienormalnego. Każdy w innym wieku dojrzewa do innych rzeczy.. fuck czuje się jak jakaś poradnia psychologiczna, Jarus dobrze napisał, przyjdzie czas że sam będziesz czuł potrzebę miłości a więc będziesz do niej dążył - natura człowieka :D.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
Niedostępny
  Odpowiedz
(19.08.2016, 21:34)B0hazard napisał(a): To chcesz mieć dziewczynę czy sobie jak to napisałeś poruchać?
O jedno i drugie mi chodzi. Chcę mieć dziewczynę ale nie tylko do poruchania.
  Odpowiedz
No to znak że nadszedł ten czas kiedy potrzebujesz bliskości drugiej osoby. Musisz otworzyć się na innych ludzi, poznawać jak najwięcej, bawić się życiem! Szkoda czasu na bycie nieśmiałym, nie kombinuj jeśli jakaś dziewczyna Ci się podoba - podbijaj, zagadaj. Może nic z tego nie wyjdzie, być może Cię zleje ale nie ona pierwsza nie ostatnia - natomiast istnieje też szansa że to ta, jedyna.

Moim zadaniem związki w podstawówce bądź pierwszej, drugiej klasie gimnazjum to po prostu zabawa w "chodzenie", pewnie nie zawsze ale zazwyczaj. To bardziej fascynacja płcią przeciwną samą w sobie niżeli miłość, oddanie, odpowiedzialność za drugą osobę czy głębokie uczucie. Wszystkim w tym wieku wydaje się że to TO ale zdecydowanie to nie TO. Oczywiście nie generalizuje, są związki które przetrwały czasy gimnazjum, liceum ale są w zdecydowanej mniejszości. Tak myślę z perspektywy czasu a nie było to przecież tak dawno - rocznik '96.

Każdy przechodzi przez ten moment, każdy wcześniej czy później szuka miłości jesteśmy tylko ludźmi.

Tak więc nie ma co się zastanawiać czy normalne czy nie tylko na balety i bawić się życiem, bawić! Życie jest krótkie nie warto go marnować na takie rozkminy.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
Niedostępny
  Odpowiedz
Film to "Nietykalni", obejrzyj, dobry.

A co samego faktu nieposiadania dziewczyny- nie ma w tym nic złego. Ale też nie ma sensu pchać się na siłę w jakiś pseudo-związek, bo "wypada". Jeżeli poznasz dziewczynę, która Cię zainteresuje- wtedy uderzaj, ale nic na siłę. Nie ma sensu.
No i jak napisał B0hazard bądź otwarty, to sama się znajdzie. ;)
  Odpowiedz
Demanufacture Tak jak mówiłem, szukam dziewczyny nie dlatego, "bo wypada", po prostu mam taką potrzebę.
I co masz na myśli mówiąc "bądź otwarty"? Chodzi o to aby ogólnie poznawać innych?
  Odpowiedz
(21.08.2016, 21:56)amb00 napisał(a): I co masz na myśli mówiąc "bądź otwarty"? Chodzi o to aby ogólnie poznawać innych?
Tak. Poznawać i nie zamykać się na poglądy, opinie i propozycje. Masz naście lat, trzeba korzystać. :)
  Odpowiedz
Demanufacture To akurat robię, byłem nawet na kilku melanżach, tylko jak na razie bez dziewczyn, bo byłem głównie ze znajomymi z klasy, w której nie ma dziewczyn. Nie jestem też zamknięty na poglądy, opinie czy propozycje. Na pewno zapamiętam co mówiłaś, dzięki :)
  Odpowiedz
Koledzy z klasy powiedzieli mi, że mogę łatwo znaleźć dziewczynę na gadu-gadu. Poprzez chyba losowanie rozmowy. Myślicie, że to dobry pomysł? Podobno w paru przypadkach w mojej klasie się sprawdził ten pomysł.
  Odpowiedz
To chyba nie jest zdrowie, bo po drugiej stronie może siedzieć pedofil Haha Ktoś w ogóle jeszcze używa gg?
¿nʞɔoןɹǝɥs ʎuoןoʍopɐz ǝıqǝıs z śǝʇsǝɾ oɔ ı ou
  Odpowiedz
(14.10.2016, 17:15)Swordancer napisał(a): Ktoś w ogóle jeszcze używa gg?
Tak jak mówiłem, moi znajomi z klasy z użycie GG szukali i chyba ciągle szukają dziewczyn. A pomijając to zagrożenie, użycie gg do szukania dziewczyny to dobry pomysł? Ja chyba już jestem trochę za stary dla pedofilii :D
  Odpowiedz