Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Czy to normalne, że w wieku 18 lat nigdy nie miałem dziewczyny?
Co to za troll :D
Daruj sobie zabawę w internetach bo prawdopodobnie zmarnujesz czas z wielu względów. Moim zdaniem B0hazard wyjaśnił temat więc krótko - na świecie mamy miliardy kobiet, czy to nie wystarczający powód żeby działać? :D

Btw. nigdy nie skumam dlaczego faceci boją się zagadać do jakiejś dziewczyny. Ja rozumiem ego, obraza majestatu.... ale jeśli nie podbijesz to z miejsca zerujesz swoje szanse, a tak przynajmniej masz te 50% na powodzenie. Czysta matematyka :D Nie udało Ci się z tą, uda Ci się z kolejną. Powodzenia!
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

Odpowiedz
(25.11.2016, 03:53)Nicholas napisał(a): Btw. nigdy nie skumam dlaczego faceci boją się zagadać do jakiejś dziewczyny. Ja rozumiem ego, obraza majestatu.... ale jeśli nie podbijesz to z miejsca zerujesz swoje szanse, a tak przynajmniej masz te 50% na powodzenie. Czysta matematyka Nie udało Ci się z tą, uda Ci się z kolejną. Powodzenia!

Otóż to, na ulicy tyle ładnych dziewczyn, które mogą się tobie podobać, Ty nie podejdziesz będziesz myślał: '' Taka ładna, na pewno ma już jakiegoś chłopaka'' tak myśli 70% jak nie więcej, a ona nadal wolna :P
  Odpowiedz
(25.11.2016, 12:24)WazzUp napisał(a): '' Taka ładna, na pewno ma już jakiegoś chłopaka'' tak myśli 70% jak nie więcej, a ona nadal wolna
Zakładanie czegokolwiek z góry jest chyba najgorszym błędem, jaki można popełnić poznając nowych ludzi. ;)
  Odpowiedz
amb00
Jeżeli nadal nie masz dziewczyny, to mam dla Ciebie pocieszenie. Mój kumpel na roku ma 22 lata, a jeszcze nie miał żadnej, a mój przyjaciel swoją pierwszą dziewczynę poznał, kiedy miał lat 27. Wszystko przed Tobą! :D
No a jeśli już jakąś loszkę złapałeś, to gratuluję ;)
  Odpowiedz
Ełdef Do tej pory nie mam dziewczyny. Poza tym teraz aż tak się o to nie martwię, bo teraz chyba nie miałbym za bardzo dla niej czasu. No chyba, że w piątki i weekendy. No ale kto wie, może w te wakacje popróbuję :)
  Odpowiedz
A tak nawiązując do Twojego pytania o gadu gadu, wspominałem o pedofilach, a Ty napisałeś, że jesteś dla nich za stary, a teraz tak patrzę w Twój awatar... Mysli

Padłem

Ełdef dokładnie, chociaż tak jak pisał Nicholas, warto próbować jak Ci zależy amb00 .
¿nʞɔoןɹǝɥs ʎuoןoʍopɐz ǝıqǝıs z śǝʇsǝɾ oɔ ı ou
  Odpowiedz
Czy to "normalne"? A czym jest normalność? Ogółem zdania osób, wśród których przebywasz? Normalność to kwestia względna. Wg mnie to,  że nie masz dziewczyny w wieku 18 lat, nie świadczy o tym, że jesteś nienormalny. A tak w ogóle - co to znaczy "mieć dziewczynę"? Masz na myśli osobę, z którą chciałbyś dzielić miłość i iść razem przez życie czy raczej kogo możesz potrzymać za rękę/tyłek i zaspokoić się seksualnie? Jeżeli uznajesz tę pierwszą opcję - nie szukaj. Nie wypatruj. Sama się zjawi, prędzej czy później. :)
Btw. znam kogoś, kto ma 30+ lat i nadal nikogo nie miał. ;)
  Odpowiedz
(08.04.2017, 22:25)ironova napisał(a): Masz na myśli osobę, z którą chciałbyś dzielić miłość i iść razem przez życie czy raczej kogo możesz potrzymać za rękę/tyłek i zaspokoić się seksualnie?
Miałem na myśli obie te rzeczy, choć w ostateczności tylko ta druga też by mogła być ;)
  Odpowiedz
(08.04.2017, 23:33)amb00 napisał(a): w ostateczności tylko ta druga też by mogła być [Obrazek: oczko.gif]
W ostateczności, to znaczy?
  Odpowiedz
(09.04.2017, 11:17)ironova napisał(a): W ostateczności, to znaczy?
To znaczy, że najbardziej chciałbym też teraz mieć kogoś kto też by "szedł ze mną przez życie", ale gdybym trafił na taką, która by się chciała tylko ru***ć, to też by mogła być. Przynajmniej na razie oczywiście, bo na dłuższą metę za kilka lat, to chciałbym mieć kogoś do normalnego związku.
  Odpowiedz