Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Czy według Was, prawdziwa miłość jeszcze istnieje?
Bez przesady ale osąd na podstawie tekstu jest bezczelny.
Jak zwykle uważasz siebie za wielkiego mędrca i psychologa.

Nie wiem skąd przyszło Ci to wszystko do głowy.
Mam nadzieję że nie na podstawie własnego doświadczenia.

Nie znasz mnie ani mojego życia, no chyba że masz szklaną kulę i rozmawiasz z diabłem.

Po za tym mógłbyś czytać wszystkie posty ze zrozumieniem przed wystawieniem komukolwiek opinii.
Nietrudno zauważyć iż napisałem wcześniej że:
...Miłość jest prawdziwa gdy pierwszych skrzypiec NIE gra seks...
i wiem co piszę.
Myślę że Ty też dobrze wiesz.

Nie pisałem nic o współżyciu seksualnym, które w małżeństwie jest łącznikiem, dodatkiem itd
gdzie oboje się zdobywają, walczą o siebie, o względy.
Pisałem mając na myśli małżeństwo zbudowane na współżyciu, gdzie współżycie jest na pierwszym miejscu przed miłością.
Czy to takie trudne do zrozumienia? Może mam pisać posty w jakimś bardziej zrozumiałym języku?

Nie będę komentował Twojego posta bo nie ma czego.
Twoja opinia została wyssana z palca.

Jeśli masz zamiar dalej mnie atakować na podstawie tylko Twoich własnych i niepowtarzalnych domysłów to trudno.
Żal mi Ciebie kolego bo wypisujesz takie bzdury publicznie.
Postaram się Tobie wybaczyć.
Nie rozmawiam za pomocą czatu i PW.
  Odpowiedz
skrzypas napisał(a):Postaram się Tobie wybaczyć.
Niezmiernie mnie to cieszy ;)
  Odpowiedz
Kiedyś byłem tego pewny, dziś już sam niewiem jak na, to patrzeć. Jeżeli ktoś po 3 latach związku twierdzi, że odchodzi ponieważ 2 lata tylko cierpi. Po czym widzisz, że odeszła, ale do twojego "przyjaciela". Nie wiem czy prawdziwa miłość istnieje, ciężko po takim czymś jeszcze nad tym myśleć, dodatkowo moglibyśmy rozmawiać na temat - "Czy prawdziwa przyjaźń nadal istnieje", ale to już na inny wątek.
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]

Odpowiedz
Nieśmiertelny Dziewczyna dopiero co Cię rzuciła?
  Odpowiedz
amb00 Dokładnie tak. ;)
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]

Odpowiedz
Czytam definicje miłości co niektórych użytkowników i widzę jak teoria odbiega od rzeczywistości, nic dziwnego, że tak wielu ludzi szybko się rozczarowuje i odpuszcza. Prawdziwa miłość oprócz tych wszystkich fajnych rzeczy, które wymieniliście, wiąże się z ciągła praca u podstaw, nie raz z walką, a często również z cierpieniem. Nie będę się rozpisywać jak wyglądał/wygląda mój związek, bo większość z Was i tak pewnie w to nie uwierzy. To przez co musielismy przejść, jak bardzo życie testowało nasze uczucie... Nie raz miałam ochotę rzucić to wszystko i wyjechać w Bieszczady. Odnoszę wrażenie, że każde takie trudne doświadczenie choć zostawia blizny w psychice to jednak wzmacnia związek.
Co do seksu, błagam, to jest ważne. Jak się nie dogracie w łóżku to możecie udawać, że wszystko jest ok, że to nie jest najważniejsze, ale zgrzyty pojawia się na innych polach. Seks to przyjemność, a z osobą, która się kocha jeszcze wieksza.
  Odpowiedz