Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Czy zwierzęta mówią w wieczór wigilijny?
#11
Po kim jak po kim ale po Tobie bym się nie spodziewał takiego pytania :P
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#12
Wierz mi, nie mówią. Sprawdzałam to jak byłam mała :D Przetestowałam i pieski i kotki i nawet krówki. Żadne zwierzątko nie chciało mi nic powiedzieć... Ale tak jakoś się dziwnie na mnie patrzyły :D
Przypomniała mi się jedna z moich ulubionych bajek z dzieciństwa.... "Życzenie Annabelli".
Free Your Mind!
  Odpowiedz
#13
Nicholas, pytanie jakby retoryczne, więc chodziło mi o to aby samemu sobie odpowiedzieć (nie mi, bo ja z tym problemu nie mam, we większości moich tematów problem nie występuje, jeśli nawet to sam staram się to zwalczyć) ...i napisać co się myśli na ten temat, już od dawna chciałem napisać takie wątek, lecz spodziewałem się niewłaściwej reakcji. W mojej miejscowości ludzie niegdyś o tym tak mówili i w ogóle, jednak Ci ludzie wszystko wyolbrzymiają, co by nie było ;)
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#14
Heh, stare opowieści przekazywane z pokolenia na pokolenie. Easy, rozumiem.
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#15
(15.10.2013, 20:03)da Vinci napisał(a): Paweł... :) Zwierzęta nie mówią, a magia to wytwór ludzkiej wyobraźni, spokojnie ;)

Tak jeszcze mu powiedz że święty Mikołaj nie istnieje a prezenty podkładają
rodzice a już całkiem zepsujesz jego psychikę. Wiesz co "da Vinci" wstydź się,
przez Ciebie ta magia o której napisałeś prysła jak powietrze z pękniętego balonu.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#16
Wydało się :diabel
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#17
Live is brutal, a Zębowa Wróżka też nie istnieje!
  Odpowiedz
#18
To chyba była Wróżka Zębuszka Haha No matter.
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#19
Jak nie mówią? Jak mówią, sam słyszałem. Może jeszcze powiecie, że nie ma Świętego Mikołaja. To skąd mam tyle prezentów co roku, Matołki?
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jakie kłamstwo ludzie mówią sobie najczęściej? Gospodarz 45 13 731 03.07.2015, 16:17
Ostatni post: Robotox
  Lektura na wieczór WazzUp 0 1 524 05.06.2012, 16:52
Ostatni post: WazzUp

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości