Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Ankieta: Czym najchętniej/najczęściej poruszasz się?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Motocyklem
5.56%
1 5.56%
Samochodem
27.78%
5 27.78%
Miejskim transportem
27.78%
5 27.78%
Rowerem
16.67%
3 16.67%
Samochodem z przyjaciłmi/rodziną
5.56%
1 5.56%
Skuterem
16.67%
3 16.67%
Razem 18 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Czym najczęściej się poruszasz?
#1
Witam. Czym najczęściej się poruszacie? Skuterem, motocyklem, środkami miejskiego transportu, własne 4 kółka czy może jeździcie do celu z przyjaciółmi ich autami, lub jeszcze innym wynalazkiem? Miło widziane uzasadnienie i udział w ankiecie :).

Ja osobiście preferuję motocykl w sezonie a poza nim rower na mniejsze odległości lub miejski transport :).
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
  Odpowiedz
#2
Buu, w opcjach nie ma pociągu :P
Free Your Mind!
  Odpowiedz
#3
Ja tylko i wyłącznie komunikacją miejską. Może czasem to trochę nie wygodne, ale za to tanie. Ale częściej wolę się przespacerować z "buta". Nawet na dłuższe odległości. Jak dla mnie to zdrowo i przyjemnie. Chyba, że gdzieś się spieszę to wtedy biorę "taryfę".
"Wszyscy Kłamią"... - Gregory House
  Odpowiedz
#4
zimą komunikacja miejska... a tak to dwa kółka i v4;)
  Odpowiedz
#5
Zaszokowała mnie ilość zaznaczeń w ankiecie, lepiej to poprawić do góra dwóch.
Nigdy nie jeździłem do szkoły samochodem, chociażby dlatego że nikt nie mógł go poprowadzić, a jeśli już to bardzo rzadko poza tym wolałem inny środek transportu. Do szkoły mam 3km więc rowerem w pięć-dziesięć minut się dojedzie, w zimę trochę dłużej, czasami wybieram skuter albo idę pieszo, skuter tylko wtedy kiedy leje albo za późno wstanę, nie lubię autobusów. Lepiej dla zdrowia.
Zaznaczyłem rower oraz skuter.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#6
Na co dzień jeżdżę samochodem. Latem gdzieś bliżej, to rowerkiem.

Zaznaczyłem rower i samochód a zaliczyło tylko rower. Dziwne Mysli
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#7
Ja tam skuter preferuje, a jak nie mam papierów (zabrane), to na pieszo, albo roweremem :P
  Odpowiedz
#8
Do szkoły codziennie dojeżdżam komunikacją miejską i taką odpowiedź zaznaczyłam. Jak jadę gdzieś z rodzinką to samochodem. A rower- tylko rekreacyjnie, latem do parku :)
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] Staram się pisać poprawnie
  Odpowiedz
#9
W moim przypadku jest to samochód, szybko bezpiecznie i tanio.Jestem jako pasażer, ale mam dobrego sąsiada który jeździ do pracy i podwozi mnie do szkoły.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#10
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jakie kłamstwo ludzie mówią sobie najczęściej? Gospodarz 45 13 731 03.07.2015, 16:17
Ostatni post: Robotox
  Instrumenty muzyczne, czyli na czym grają Odjechani? Demanufacture 17 5 633 30.03.2015, 08:30
Ostatni post: Maha Kali
  Nasze Rowery - Czyli kto i na czym jeździ dimix 5 5 902 12.03.2015, 22:13
Ostatni post: Maha Kali
  Czym się wyróżnia blondynka od brunetki? Gospodarz 9 6 015 14.09.2014, 10:50
Ostatni post: WollerM
  Jak najczęściej otwierasz piwo? Cassius 23 5 896 21.05.2014, 00:09
Ostatni post: Demanufacture

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości