Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Darmowy Hosting
Jaki jest najlepszy darmowy Hosting WWW. Ważne aby miał ftp, nie wyświetlał zbyt wielu reklam, nie zawieszał się, dość szybkie ładowanie strony, itd...
Sikorek ĆwiczyDropbox.com
Być Przyjacielem to dla mnie zaszczyt :)
  Odpowiedz
hmm. Darmowego Bez reklam. Ja polecam .
ugu.pl
"Jeśli skopiowanie płyty to kradzież, to idąc tym tropem - zrobienie komuś zdjęcia to porwanie" - Anonymous
  Odpowiedz
(01.08.2011, 22:02)metis napisał(a): hmm. Darmowego Bez reklam. Ja polecam .
ugu.pl

A dlaczego polecasz? Wymień może jakieś konkretne zalety jakie masz na myśli
polecając serwis ugu.pl
  Odpowiedz
Żaden darmowy hosting nie jest dobry.
Ja polecam płatny (4zł/miesiąc) hosting hostpark.pl, bardzo dobra wydajność, wysoki uptime, szybkie serwery, przez 2 lata nie było żadnej większej awarii (z tego co pamiętam to raz była przerwa 20 minut).
Więcej o hostingu http://www.hostpark.pl/hosting/wirtualny
  Odpowiedz
a znacie może jakiś tani hosting który można za małą sumę opłacić smsem ?
Sikorek ĆwiczyDropbox.com
Być Przyjacielem to dla mnie zaszczyt :)
  Odpowiedz
hostpark miał taką możliwość, na pewno webd.pl ma taką możliwość a więcej masz tutaj http://www.google.pl/search?sourceid=chr...ing+za+sms
  Odpowiedz
(02.08.2011, 15:38)tonyviroos napisał(a): Ja polecam płatny (4zł/miesiąc) hosting hostpark.pl, bardzo dobra wydajność, wysoki uptime, szybkie serwery, przez 2 lata nie było żadnej większej awarii (z tego co pamiętam to raz była przerwa 20 minut).
Więcej o hostingu http://www.hostpark.pl/hosting/wirtualny

Tony nie mogę się dopatrzyć czy mają jakiś limit na MySQL.

Szymon - wybór hostingu zależy od tego co chcesz tam umieścić.
Jeżeli ma to być strona będąca Twoją wizytówką - najtańszy abonament jest ok,
ale jeżeli myślisz o blogu, forum lub galerii grafiki/zdjęć - będziesz potrzebował
znacznie wyższy plan.

Choć to wątek nt. bezpłatnych serwerów, polecę Ci płatny:
http://linuxpl.com/

Odradzam raczej pchanie się w 'windowsowe' serwery.
Do dużych plusów należy to, że serwery w tej firmie nie są umiejscowione
w Polsce oraz to, że oferują nieograniczoną pojemność MySQL.

Odpowiedz
Jest ograniczenie jedynie w najtańszym planie (starter 2 bazy MySQL), natomiast w pozostałych planach nie ma ograniczeń co do ilości baz jak też do transferu.

Znam tą firmę dosyć długo i z czystym sumieniem mogę ją polecić czego nie mogę powiedzieć o linuxpl.com, testowałem ich hosting kilka razy i niestety byłem rozczarowany.
  Odpowiedz
Ja polecam serwis Home.pl
Dlaczego?
+ Do 50 GB powierzchni
+ Poczta i domeny bez limitów
+ PHP, Perl, MySQL, SSL, dostęp FTP
- płatny

Darmowy Hosting jest nie pewny często się zawiesza i zazwyczaj ma jedną bazę MySQL ..
Moim zdaniem jeśli chcesz zrobić stronę która ma zaistnieć w internecie zainwestuj w płatny hosting ..
Wiem że wielu powie że drogo oni chcą za darmo ale jak wyżej powiedziałem lepiej zainwestować w hosting ponieważ szybko się to nam zwróci ale jest to moje zdanie ..Pozdro :-]
  Odpowiedz
(06.08.2011, 11:55)tonyviroos napisał(a): ...natomiast w pozostałych planach nie ma ograniczeń co do ilości baz jak też do transferu.

A jaką pojemność posiada MySQL?

(06.08.2011, 11:55)tonyviroos napisał(a): ...linuxpl.com, testowałem ich hosting kilka razy i niestety byłem rozczarowany.

Ja nie narzekam - mam tam kilka stron. Kiedyś było kulawo, ale firma ta nie stoi
w miejscu. Obecnie sporo się zmieniło od strony technicznej.

Home.pl - fakt, chyba najlepszy z możliwych hostingów - bardzo stabilny, dostępność
serwerów 99,9%. Ma to jednak swoją cenę - to chyba najdroższa firma hostingowa.
Oferują super promocje, ale tylko przez pierwszy rok. Po roku pokazują swoje 'cenowe różki'...
  Odpowiedz