Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Darmowy Hosting
(07.08.2011, 22:47)admin napisał(a): A jaką pojemność posiada MySQL?

Baza danych może mieć pojemność Twojego konta np. 4 GB dla pakietu micro

(07.08.2011, 22:47)admin napisał(a): Ja nie narzekam - mam tam kilka stron. Kiedyś było kulawo, ale firma ta nie stoi
w miejscu. Obecnie sporo się zmieniło od strony technicznej.

Home.pl - fakt, chyba najlepszy z możliwych hostingów - bardzo stabilny, dostępność
serwerów 99,9%. Ma to jednak swoją cenę - to chyba najdroższa firma hostingowa.
Oferują super promocje, ale tylko przez pierwszy rok. Po roku pokazują swoje 'cenowe różki'...

Home.pl jest troszkę przereklamowane, jest sporo firm hostingowych które mają taki uptime a są dużo tańsze.
  Odpowiedz
Cytat:Home.pl - fakt, chyba najlepszy z możliwych hostingów - bardzo stabilny, dostępność
serwerów 99,9%. Ma to jednak swoją cenę - to chyba najdroższa firma hostingowa.
Oferują super promocje, ale tylko przez pierwszy rok. Po roku pokazują swoje 'cenowe różki'...

Owszem Drogi lecz podkreśliłem w poście że nie należy on do najtańszych ale moim zdaniem to jest inwestycja którą musi każdy podjąć i wydać trochę na nią pieniędzy a strona zacznie na siebie zarabiać :-]

Odpowiedz
(08.08.2011, 10:37)Seba4810 napisał(a): ...moim zdaniem to jest inwestycja którą musi każdy podjąć i wydać trochę na nią pieniędzy a strona zacznie na siebie zarabiać :-]

Ojojoj tu już chyba za daleko wybiegłeś w temat.
Inwestycja w hosting to nie inwestycja w zarabianie na stronie.
Zarabianie w Internecie to zupełnie inna bajka niż ta o której tu rozmawiamy.
  Odpowiedz
(08.08.2011, 12:48)admin napisał(a): Ojojoj tu już chyba za daleko wybiegłeś w temat.
Inwestycja w hosting to nie inwestycja w zarabianie na stronie.
Zarabianie w Internecie to zupełnie inna bajka niż ta o której tu rozmawiamy.

Oj może i tak ale ja twierdzę tylko że to jest taka pierwsza "inwestycja" a nie że od razu będziesz miał z 50 tyś odwiedzin :D
  Odpowiedz
Jak dla mnie to jest najlepszy hosting: http://www.000webhost.com/
plusy:
-brak reklam
-baza MySQl
-Duża pojemność ftp
  Odpowiedz
Tak tylko miesięcznie musisz mieć 10 unikalnych wejść na stronę (tj. różne IP) inaczej strona zostaje usunięta.
Kolejny minus to problemy z łączeniem ftp, często się zawiesza, przerywa transfer. Jednak jak na darmowy hosting
jest ok.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
Sebastian napisał(a):Tak tylko miesięcznie musisz mieć 10 unikalnych wejść na stronę (tj. różne IP) inaczej strona zostaje usunięta.
Wiesz dlaczego tak się robi?
Żeby użytkownicy nie zakładali kont tylko na potrzeby hostowania grafiki.
10 uników dziennie to przecież żaden problem. Wystarczy wstępne pozycjonowanie, które można zrobić samemu.
  Odpowiedz
(28.05.2012, 19:31)adam-as napisał(a): 10 uników dziennie to przecież żaden problem.

Proszę czytać ze zrozumieniem. Napisałem 10 unikalnych wejść miesięcznie nie dziennie. Mały błąd a robi wielką różnice. Jednak tak jak napisałeś nie jest to żaden problem.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
DEJM.PL

PLUSY:
- 10 GB pojemności konta
- 100 gb transfer / msc
-Apache/2.2.17
-PHP 5.2.x
-MySQL 5.1.x
-Dostęp FTP
-cPanel PL
-.htaccess, cURL, CRON, ionCube, ZEND
- BRAK REKLAM

Myślę, że warto spróbować, nawet na serwer testowy
  Odpowiedz
Polecam
http://api.hostinger.pl/redir/849749]Hostinger.pl
Za darmo:
dysk 2 GB
Transfer 100 GB
mysql Max 2 bazy
gwarantowane uptime 99%
Brak Reklam

Premium (od 8,99 zł/mc)
dysk: bez limitu
transfer: bez limitu
mysql: bez limitu
gwarantowane uptime: 99,5%

Biznes (od 19,99 zł/mc)
dysk: bez limitu
transfer: bez limitu
mysql: bez limitu
gw. uptime: 99,9 %
Prywatny certyfikat SSL
Dedykowane IP
Zapraszam do mojego forum Pytamy.y0.pl :)
  Odpowiedz