Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Detox Water - Czyli owocowa woda
Wiosna, czas gdy owoce są coraz bardziej dostępne na półkach sklepowych. Wykorzystaj to i stwórz piękna, smaczną i zdrową wodę, o smaku jaki tylko sobie wymarzysz!

Słyszałeś kiedyś o czymś takim jak detox water? Zapewne nie. Owa nazwa jest używana szczególnie w Ameryce. Czyli do nas dojdzie za rok, półtora.

Detox Water, są to owoce, ewentualnie warzywa, zalane wodą.

Do zrobienia wody, nie ukrywam skusił mnie instagram… i piękne zdjęcia z jej udziałem. Szczególnie te w butelce VOSS’u. (taka zwykła woda za 25zł)
Prawda, że piękna?
[Obrazek: 0152c6a86d9f63dedb9d9f029d5fe4f4e2a09e6d...0x1030.jpg]
Jak wykonać taką wodę?

Wystarczy nam szczelny pojemnik z otworem przez który wsadzamy wybrane owoce/warzywa. Następnie zalewamy przegotowaną (zimną) wodą. Drugim sposobem jest użycie gazowanej wody. Sam polecam cisowiankę z powodu dużej ilości „gazu”.
Źródło:
http://sylwesterizowski.pl/detox-water-woda-z-owocami/
Dodatkowo, pod tym linkiem znajdują się inne konfiguracje owoców/warzyw jakich możesz użyć do stworzenia swojej zdrowej i naturalnej wody:
http://sylwesterizowski.pl/category/zdrowie/detox-water/
[Obrazek: oolYLpz.png]
  Odpowiedz
Nawet ciekawie wygląda ta woda, ja jednak wolę robić własne mieszanki.
Nie używam wody gazowanej, tworzę wodę strukturyzowaną i dodaję m.in. sól himalajską.
Może spróbuję taką zrobić jak ruszy sezon z czereśniami.
[Obrazek: aG8bM6P.png]

Odpowiedz
Dobre źródło węglowodanów prostych :) Przyda się.
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
Ja osobiście wolę owoce z lodem/mlekiem i wodą, wrzucam do blendera gotowe. :)
  Odpowiedz