Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Digital Media Converter nie poprawnie działa
#1
witam serdecznie
Pobrałem sobie program "Digital Media Converter"
i chciałem skonwertować film z RMVB na AVI chwile się konwertowało, ale film został skrócony o jakieś 30min .
I mam pytanie czy znacie jakiś inny konwerter czy coś innego doradzicie .
To jak macie coś czy ine zabradzo ??
  Odpowiedz
#2
Digital Media Converter nie jest darmowy (jeśli masz wersje demo to właśnie może być przyczyna ucinania filmów). Darmowy program Leawo Free Avi Converter: http://www.sciagnij.pl/programy/p/Window...ter/308797 - powinno wystarczyć, bardziej rozbudowane programy niestety są płatne.
  Odpowiedz
#3
Na weekendzie sprawdzę bo na razie nie mam żadnego filmu na dysku ;]
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Program Krita do digital painting'u. Nieśmiertelny 3 3 677 28.02.2020, 11:54
Ostatni post: huoyan
  Jak poprawnie zainstalować czcionki w Gimpie? VanPure 3 2 591 21.10.2012, 20:56
Ostatni post: B0hazard
  Klawiatura Microsoftu nie działa Swordancer 10 6 566 13.06.2012, 20:40
Ostatni post: Swordancer
  Jak to działa Encyklopedia CD-ROM ROKARO 0 9 684 26.02.2011, 22:16
Ostatni post: ROKARO
  All Converter Factory Pro Leszek 0 1 922 20.02.2011, 16:07
Ostatni post: Leszek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości