Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Discord ESO Crown Exchanger - aplikacja do wspomagania wymiany walut w grze
#1
Jestem w trakcie tworzenia bota do Discorda w postaci aplikacji UWP. Bot w zasadzie powstaje na potrzeby gildii na Discordzie, więc ludzie go obecnie testują i zastanawiają się co dodać, ale stwierdziłem, że na tym etapie mogę go upublicznić. Aplikacja jest też dostępna w sklepie MS wyłącznie przez link. Bot służy do wspomagania wymiany waluty premium w grze The Elder Scrolls Online na złoto. Przyjmuje i zarządza zamówieniami oraz ofertami, automatycznie informuje sprzedawców o nowych zamówieniach, zarządza kanałami do tego przeznaczonymi. Na obecnym etapie jeszcze czeka go sporo zmian i poprawek, ale w wolnym staram się go poprawiać.

https://github.com/Swordancer/Discord-ES...-Exchanger
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości