Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Dla koleżanki
#1
Nie wiem gdzie to mogę zamieścić, bo w sumie życzenia to nie jest najwłaściwsza forma, ale chciałam życzyć mojej przyjaciółce spokoju ducha, radości, żeby przestała się smucić. Niedawno zmarł jej ojciec, dziwne że pewne informacje ujrzały światło dzienne. Dla niej to osobista sprawa, a pewna osoba potraktowała to jak opowiastkę ( Link usunięto ). Kochana, nie smuć się, nikt nie wie, że to o Was. Będzie dobrze.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości