Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Dzieci rodzą Dzieci
http://ciekawe.onet.pl/wokolnas/dzieci-rodza-dzieci-najmlodsze-matki-swiata,1,5416825,artykul.html
...:OO
Przeczytajcie, w tym artykule piszę że 4 czy 5 letnia dziewczynka zaszła w ciąże i urodziła zdrowego syna, co o tym myślicie? ...dziewczynka zaczęła miesiączkować we wieku 8 miesięcy, nie do pomyślenia, a jednak! (raczej piszą prawdę, no bo jak) więc, więc matko mogła zostać jeszcze wcześniej! ...porodu by nie przeżyła, przynajmniej ja tak uważam.
Dzieci rodzą dzieci, matka starsza od syna o tylko pięć lat, tak pięć lat! - posiadała już piersi i włosy łonowe.
Więc mogli chodzić razem do tej samej szkoły, ona do szóstej klasy a on do pierwszej, przykładowo.
To się nazywa przed wcześnie kwitnienie.
Więcej na ten temat, tutaj:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Lina_Medina
- Chłopiec we wieku 10 lat dowiedział się że Lina to jego matka, wcześniej mówiono mu że jest jego siostrą, wychowywali go dziadkowie.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
Nieźle, w Polsce coraz więcej 13 latek zachodzi w ciąże.
Imprezki, słoneczka...
Dzieciaki zaleją forme i po ptakach.
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
  Odpowiedz
13,14 latki to już w Polsce normalka, nic z tym nie zrobisz, w klatkie takie gimbusy? chyba nie, spotka się gdzieś jakaś para no i ymci, ymci dałabym Ci, chociaż powinno być innaczej, w sumie jeślibym chciał to już miałbym dziecko półtora czy dwu letnie, ale mam troche oleju w głowie i nie śpieszno mi z tym, są też prezerwatywy i w ogóle. Ale 5 latek to nie wie nawet o co chodzi, nie ma takiej potrzeby aby spróbować nawet, myśle że tu doszło do jakiegoś gwałtu, w sumie gwałt, zwykły stosunek może dziewczynka miała coś przeciwko ale...
...już zostawie to bez komenatrza, bo ktoś pomyśli że jestem jakimś pedofilem. Nie wiem co jest bardziej niewiarygodne mięsiączka we wieku nie całego roku życia, czy zgwałcenie małej dziewczyny która potem urodziła zdrowe dziecko koło 3kg, mhm...
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
[email protected]ł napisał(a):Nie wiem co jest bardziej niewiarygodne mięsiączka we wieku nie całego roku życia, czy zgwałcenie małej dziewczyny która potem urodziła zdrowe dziecko
Wyjąłeś mi to z ust, Paweł. Absurd goni absurd...
  Odpowiedz
ale "ewolucja" i postęp idą do przodu... ja tego nie rozumiem... zaraz będę miała 20-stkę i owszem. mam narzeczonego, jesteśmy 5 lat razem, do seksu nam się jakoś nie spieszyło szczególnie. my, tzn... Ci starsi, mamy chyba inne podejście, patrzenie na świat... najpierw szkoła, praca, dom lub mieszkanie i dopiero dziecko. nie wcześniej...
  Odpowiedz
W przypadku Liny Mediny nie ma w ogóle mowy o kwestii podejścia, czy wychowania - tam doszło zwyczajnie do wykorzystania seksualnego, przez kogoś starszego. A co do tego tematu od kwestii biologicznej, to cóż - to byłą po prostu anomalia, a one się zdarzają.
  Odpowiedz