Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Dzień dobry wszystkim
#1
Chciałbym się przywitac.
Piszę z Cork, z Irlandii, dokąd mnie wywiało siedem i pół roku temu, podobnie, jak kolega kilka postów niżej, bardzo nie lubię błędów ortograficznych, lubię natomiast okrągłe zdania, i ludzi, którzy mają coś do powiedzenia...
A jak nie mają, to nie mówią...
Pozdrawiam wszystkich, i do zobaczenia, bo chwilę tu zagoszczę.
#2
Witaj wśród odjechanych :)
#3
Witaj na forum.
Tak nawiasem to ja też nie lubię błędów ortograficznych i interpunkcyjnych :D
[Obrazek: aG8bM6P.png]






#4
Witaj, miło poznać :)

#5
Witam :)
#6
Witam.
#7
Witaj! Miło, że mamy wspólne poglądy. Dobrze trafiłeś, Kolego! Czuj się jak u siebie ;)
#8
Siemka ;]
[Obrazek: Kd6SQvD.png]
#9
Witaj. A ja myślałam, że z moim zboczeniem odnośnie ortografii jestem odosobniona. Jak widać nie. Pozdrawiam
#10
Serdecznie witamy i dziękujemy za prezentację. :)
Miłego dnia!


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dobry wieczór! Seniorka 6 1 543 30.01.2019, 22:01
Ostatni post: Seniorka
  Cześć Wszystkim ! Druczh 2 981 26.10.2017, 20:24
Ostatni post: Demanufacture
  Cześć wszystkim! Magneto 12 2 791 20.09.2017, 22:31
Ostatni post: Paweu
  Dzień dobry! :) Kolorowa 7 1 275 06.08.2017, 13:52
Ostatni post: E-klosz
  Hej wszystkim! Mqq 8 1 520 10.09.2015, 23:56
Ostatni post: Mqq

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości